Leter alumini ideale per kuzhinen | Ngjitje e lehte oil proof

790 L1,290 L (-39%)

Ka stok

 • Leter alumini per kuzhinen.
 • Kundra vajit.
 • Mbron mobiljet.
 • Instalohet dhe hiqet lehte.
 • Permasat: 2 metra.
KODI: leter-alumini-kuzhine Kategori: , , , ,

LETER ALUMINI IDEALE PER KUZHINEN

Leter alumini ideale per kuzhinen perfekte per vendosje të lehtë, gjithashtu eshte e lehtë për ju që të krijoni pamje të re ose të riparoni pamjen e sipërfaqeve ekzistuese. 

Ka prerje dhe zbukurim te lehtë. Letra e aluminit eshte vetë ngjitëse, si edhe shume e lehte per t’u hequr. Jepini kuzhines suaj nje pamje elegante dhe te re.

Ju mund t’a prisni sipas dizajnit te kuzhines suaj, gjithashtu eshte ideale edhe per muret e kuzhines pasi nuk e lejon vajin te depertoj ne mur.leter kuzhine alumin

SPECIFIKAT:
 • Leter alumini per kuzhinen.
 • Kundra vajit.
 • Mbron mobiljet.
 • Instalohet dhe hiqet lehte.
 • Permasat: 2 metra.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Leter alumini ideale per kuzhinen | Ngjitje e lehte oil proof”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

leter-alumini ideale per kuzhinen

Leter alumini ideale per kuzhinen | Ngjitje e lehte oil proof

790 L1,290 L (-39%)

Shto ne Shporte