Doreza Pastrimi Silikoni | Pink Silicone Gloves

390 L890 L (-56%)

Ka stok

Rezistente ndaj nxehtesise deri ne 160 grade celcius, ne kete menyre ju mund t’i sterilizoni ne mikrovale deri ne 2 minuta. Mund ti perdorni jo vetem per pastrim, por edhe per te levizur enet e nxehta. Mund te perdoret per larje enesh, pastrim te frutave, etj.

KODI: 6935126483250 Kategori: , ,

DOREZA PASTRIMI SILIKONI PINK

Doreza Pastrimi Pink

Doreza Silikoni me shume funksione, kombinuar me sfungjer gome. Nuk nevojiten furca ose sfungjere per nje pastrim ideal keto i gjeni ne dorezat tuaja. Dorezat e Silikonit jo vetem mundesojne nje pastrim te mire por mbrojne duart tuaja nga veprimi gerryes i agjenteve te ndryshem te pastrimit.

Material i paster dhe rezistent i silikonit i cili nuk thith uje. Ne krahasim me sfungjeret dhe furcat tradicionale eshte shume me e lehte te shkumezoni dhe te pastroni.

Doreza pastrimi silikoni rezistente ndaj nxehtesise deri ne 160 grade celcius, ne kete menyre ju mund t’i sterilizoni ne mikrovale deri ne 2 minuta. Mund ti perdorni jo vetem per pastrim, por edhe per te levizur enet e nxehta. Mund te perdoret per larje enesh, pastrim te frutave, pastrimin e shtratit, te tualetit, heqjen e pluhurit nga veshjet, kujdesin per kafshet etj.


Bli online, kurse kohe & para | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Doreze

Be the first to review “Doreza Pastrimi Silikoni | Pink Silicone Gloves”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

doreze silikoni pastrimi

Doreza Pastrimi Silikoni | Pink Silicone Gloves

390 L890 L (-56%)

Shto ne Shporte