Tigan per omelete | Folding Omelette Pan

1,290 L

Ka stok

Karakteristika

 • Omelete e persosur e pjekur njetrajtesisht nga te dyja anet.
 • Gatuani fillimisht ne njeren ane, me pas rrotullojeni per pjekje dhe nga ana tjeter.
 • Veshje jo ngjitese per pastrim me te lehte.
 • Doreze e ftohte dhe me mbrojte nga nxehja.

FOLDING OMELETTE PAN | TIGAN PER OMELETE

Tigan per omelete qe nuk ngjit | Folding Omlette Pan

Nuk eshte nje tigan i zakonshem. Eshte nje sistem gatimi i cili perbehet nga dy tigane te cilet mund te perdoren te dy sebashku me ushqime te njejta ose te ndryshme per te dhene rezultate fantastike ne kuzhine. Gatuani shpejt dhe thjeshte. Mund ta perdorni dhe si nje tigan te vetem ne rastin e pergatitjes se omeletes. Mund ta perdorni per skuqje nga njera ane dhe me pas ta rrotulloni per skuqje dhe nga ana tjeter.

Ne nje periudhe te shkurter kohore do te keni pergatitur omelete te fryre. Nuk merr aspak hapesire ne kuzhinen tuaj. Pergatitja e ushqimeve te shpejta do te jete me lehte per ju.

Ndertuar nga materiali i forte i celikut dhe jetegjate. Tiganet e ndertuar nga materiali i celikut jane te balancuar me mire pasi jane me te rende. Celiku eshte i njohur per vetine e tij te ruajtjes se nxehtesise dhe prandaj eshte zgjedhja e pare kur behet fjale per enet e kuzhines.

Tigan per omelete | Folding Omelette Pan

tigan per omlete omelette folding pan

Karakteristika

 • Omelete e persosur e pjekur njetrajtesisht nga te dyja anet.
 • Gatuani fillimisht ne njeren ane, me pas rrotullojeni per pjekje dhe nga ana tjeter.
 • Veshje jo ngjitese per pastrim me te lehte.
 • Doreze e ftohte dhe me mbrojte nga nxehja.Specifikat Materiali: Celik inoks
  Dimensionet e Produktit: 28.5*24cm
  Ngjyra: E zeze
  Perdorimi: Ne natyre, kuzhine, barbeque etj.

Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Tigan

Be the first to review “Tigan per omelete | Folding Omelette Pan”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tigan per omlete

Tigan per omelete | Folding Omelette Pan