Llastik per gjurin | Qetesues per Nervin shiatik | Shpinen

1,400 L

Ka stok

  • Pajisje e pershtatshme per te gjithe
  • Rrip qetesues per te eliminuar
  • Dhimbje kronike te gjuri
  • Nervin shiatik
  • E pershtatshme edhe per Grate shtatezena
KODI: llastik-qetesues-beactive KATEGORIA: Etiketime: , , ,

LLASTIK PER GJURIN DHE NERVIN SHIATIK

Llastik per gjurin | Rrip qetesues, Nervin shiatik, Shpinen – Blerje online ne Shqiperi | Dyqan Taxi

LLASTIKU NDIHMUES PER GJURIN

Llastik per gjurin Be Active dyqan taxi

Pika e presionit qe ky rrip mundeson minimizon dhimbjet e shpines nga pjesa e poshtme deri siper mesit juaj .
Aplikohet ne nje pike nxitese per te lehtesuar tensionin e kembes . Eshte prej materiali te bute , mund ta mbani veshur dhe gjate kohes qe dilni . Materiali i tij e ben qe te jete praktik dhe i rehatshem . Nje produkt mjaft i lehte per tu perdorur .

Qetesues per nervin shiatik

Rripi qetesues per gjurin sherben ne menyre perfekte  :
Dhimbje kronike ne shpine
Nervin shiatik
Grate shtatezena

KUR PERDORET LLASTIKU ?

Nëse keni dhimbje kronike të gjurit, nëse kërcasin kockat, apo bëjnë zhurma të ndryshme fërkuese kur i përkulni apo shtrini këmbët, ose nëse janë të liruar, ju mund të keni zhvendosje të kupës së gjurit. Kjo zhvendosje shkakton shumë prej dhimbjeve kronike në gjunjë dhe dëmtojnë artikulacionin te gjuri, dëmtim që vjen duke u përkeqësuar me kalimin e kohës.

LLASTIK PER GJURIN

Është nje pajisje shume e thjeshtë e cila mundëson lehtësimin e dhimbjeve dhe parandalon ri-dëmtimin e gjurit.  Përbëhet nga një material i pershkueshem nga ajri, i cili lejon aspirimin dhe krijon ndjesi të këndshme për lëkundjen tuaj. Me kete llastik ghuri juaj do te filloje te rikuperoje demtimin e shkaktuar.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Llastik per gjurin

Be the first to review “Llastik per gjurin | Qetesues per Nervin shiatik | Shpinen”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

rrip qetesues per gjurin nervin shiatik kurrizin porosi online dyqan taxi qetesues per nervin shiatik

Llastik per gjurin | Qetesues per Nervin shiatik | Shpinen