Mbeshtetese Shpine | Back Pain | Korigjues Shpine

1,990 L2,990 L (-33%)

Ka stok

Korseja vjen ne  masa m, l, xl, xxl. 

Eshte i testuar dhe jane bere kerkime te shumta per te pare efikasitetin ne reduktimin e parehatise ne shpine dhe per te parandaluar demtimin e shpines.

 

MBESHTETESE KORIGJUES SHPINE | BACK PAIN

Korigjues Shpine | Back Pain Posture | Mbeshtetese per shpinen | Dyqan Taxi

Ndihmon te korrigjoni sjelljen tuaj duke ju mesuar te qendroni drejt

Ndikon ne reduktimin e dhimbjeve te shpines dhe permireson qendrimin ne nje menyre krejtesisht te padukshme dhe  te sigurte.
Pajisja Back Posture eshte dizajnuar te korigjoje deformimet e shpines, duke trajnuar muskujt dhe shpatullat per tu kthyer ne gjendjen natyrale.

Dizajni Sportiv ne kete Korigjues Shpine Back Pain ndihmon ne rregullimin e qendrimit te gabuar te shpines, dhe shpatullave.
Rripi i korrektorit te sjelljes terheq shpatullat per te korrigjuar sjelljen e tyre.

-Stimulon pikat kyce qe trupi te vetemesohet qe te rrije drejt.
-Ndihmon ne qendrimin drejt te shpines
-Redukton dhimbjet e shpines.

Mbeshtetese Shpine | KORIGJUES I SHPINES

Produkt Unisex, mund te perdoret nga femrat dhe nga meshkuj.

Mund ta perdoresh gjate ecjes, ne pune, kur ushtrohesh madje dhe kur pushon.
Nuk krijon ndjesi bezdisje dhe mund ta vishni poshte rrobave tuaja.
Materiali i ketij Korigjues Shpine mundeson qe mos te jete i dukshem ne rroba.

Qendroni me te sa me gjate per rezultate sa me te shpejta !

Ndihmon ne qendrimin drejte per t’ju bere te dukeni me mire.
Filloni serish te beni gjerat qe ju perlqejne. A ju ndodh shpesh qe deshironi te beni aktivitete te ndryshme, por nuk keni mundesi si pasoje e dhimbjeve te shpines? Deshironi te ndiqni serisht aktivitetet tuaja te preferuara?
Back Posture do te reduktoje parehatine dhe dhimbjet e shpines, do te permiresoje qendrimin dhe reduktoje tensionin e muskujve.

Korigjues Shpine | Per nje qendrim normal te shpines

Nje qendrim jo i duhur per vite me rradhe mund te shkaktoje dhimbje shupine dhe muskuj te lodhur. Ky produkt stimulon muskujt e shpines, rregullon automatikisht qendrimin dhe mundeson qendrimin ne pozicionin normal te shpines suaj.

Dizajni sportiv nuk lejon kufizime.

Rripin e belit mund ta shtrengoni duke e pershtatur me permasat tuaja.
Rregulloni pozicionin sipas nevojes.
Rripat e shpatullave  duhet te terhiqen pak nga pak ne zonen e shpatullave.
Qendrimi i keq i pakontrolluar mund te shkaktoje dhimbje madje te coj deri ne demtime nervore .

Korigjues per shpinen se bashku me terapine fizike ndihmon ne trajtimin e dhimbjes .

Ngjyre: E zeze
I rehatshem
Mbeshtetese Shpine i cili lehteson dhimbjen e shpines.

dhimbje Shpine si ti largojme dhimbjet e shpines

Investoni ne nje produkt i cili eshte i testuar

Eshte i testuar dhe jane bere kerkime te shumta per te pare efikasitetin ne reduktimin e parehatise ne shpine dhe per te parandaluar demtimin e shpines.


Porosi online  Back Posture ne Shqiperi ne Dyqan Taxi : 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mbajtese shpine

Be the first to review “Mbeshtetese Shpine | Back Pain | Korigjues Shpine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbeshtetese Shpine Back Posture Korrigjues Shpine Dyqan Taxi

Mbeshtetese Shpine | Back Pain | Korigjues Shpine

1,990 L2,990 L (-33%)

Shto ne Shporte