Korse per Shpinen | Shtyllen kurrizore | Real Doctors

1,390 L

Ka stok

 •  Drejton Trupin tuaj . 
 • Rregullon qendrimin e trupit tuaj.
  (Nese nevojitet shtrengoni rripat per te rregulluar presionin te shpatullat)
 • Mund te lahet me dore me detergjent te bute.
 • Korseja vjen ne masa medium, large, extra large (m,l,xl).
KODI: Korse-Real-Doctors-Large KATEGORIA: Etiketime: , , ,

KORSE PER SHPINEN & SHTYLLEN KURRIZORE

Korse per Shpinen & shtyllen kurrizore eshte nje Korigjues shpine i cili ndihmon per Dhimbjet e Shpines | Back Posture Real Doctors

Ndjen dhimbje ne shpine nderkohe qe je duke punuar per ore te zgjatura?
Perjetoni dhimbje ne qafe gjate pushimit ?
Nese po atehere keni arsyen e forte per te bere tuajen Korse Per Shpinen Real Doctors .

Lehteson dhimbjet e shpines, qafes dhe shpines nje here e pergjithmone.
Permireson formen e trupit ne nje hapesire te shkurter kohore.
Thuajini lamtumire dhimbjes se shpines dhe  shpatullave.

Qendrimi i gabuar shkakton dhimbje te shpines back brace posture corrector Real Doctors

KORSE REAL DOCTORS

Mbeshtetje dhe ngrohtesi per te lehtesuar dhimbjen

Mbeshtetja e pasme per Korigjimin e Shpines e Rregullueshme eshte Korse per Shpinen dhe shtyllen kurrizore nder me te rekomanduarat nga mjeket dhe fizioterapistet.
Projektuar nga eksperte ky korigjues shpine synon te siguroje stabilitet ashtu dhe fleksibilitet per perdoruesit duke permiresuar qendrimin e tyre.

Dizajni i lehte në këtë korse i jep perdoruesit lirine e plote te levizjes përdoruesit.
Nje veshje e padukshme, Mund ta vishni ne menyre diskrete dhe shijoni pamjen tuaj te re.
Produkt i aprovuar nga mjeksia per te hequr dhimbjet muskulore.
I forte dhe Komod, efektive në qetësimin e muskujve

Korse per Shtyllen Kurrizore Mesin Shpinen Dhimbje Qafe

Korse per Shpinen.

Korse per Shtyllen kurrizore

 REAL DOCTORS

Back brace posture corrector ne Dyqan Taxi – Rregulloni shpinen dhe largoni dhimbjet

Ofron rehati pavarsisht se ju mund te keni ngecur ne zyre duke punuar me ore te tera.
Ky produkt i pershtatshem per cdo rutine, Plus qe  Lahet lehtesisht me dore.

Pajisja eshte unike e dizajnuar që mund të korigjoje deformimet e shpines, duke trajnuar muskujt dhe shpatullat per ti kthyer deri në gjendjen natyrale .
Qendrimi i keq i pakontrolluar mund te shkaktoje dhimbje madje te coj deri ne demtime nervore.
Korse per shpinen se bashku me terapine fizike ndihmon ne trajtimin e dhimbjes .
Pershtatet ne menyre te persosur nen rrobat tuaja, qendroni me te sa me gjate per rezultate sa me te shpejta.

KORSE PER SHTYLLEN KURRIZORE | KORIGJUES PER SHPINEN | KORSEJA REAL DOCTORS

Dhimbja e shpinës si pasojë e qëndrimit të gabuar | Bad Poor Posture. Kjo Korse është një shërim për dhimbjen e shpinës dhe të shtyllës kurrizore | Good Posture Correction | Improve Your back health

Korse Shpine perbehet nga nje rrip prej materiali te bute i cili eshte komfort per trupin | Mbajtese Shpine praktike
 • Drejton Trupin tuaj .
 • Rregullon qendrimin e trupit tuaj. Nese nevojitet shtrengoni rripat per te rregulluar presionin te shpatullat.
 • Mund te lahet me dore me detergjent te bute.
 • E pershtatshme per meshkuj dhe femra me dhimbje shpine, i ben muskujt te ndihen me te shplodhur.

 Korse per shpinen dhe shtyllen kurrizore | Korigjues Shpine Real Doctors for bad posture

Korse per shpinen shtyllen kurrizore shitje online tirane Real Doctors

KORSE PER SHTYLLEN KURRIZORE

Specifikat :

Materiali | Elastik | Magnet
Ngjyra | E zeze |
Pesha | 0.25kg |
Madhesia | M| L| XL | XL
Beli | S= 62-74cm
         M=73-85cm
         L=82-96cm
Ngjitet Kollaj | Velcro Straps |

Korse per Shpinen dhe shtyllen kurrizore dyqan taxi shitje online

Korse -ja per shtyllen kurrizore dhe shpinen eshte nje zgjidhje perfekte, Unisex per te korigjuar shpinen dhe mund të jetë efektive per te rafinuar pamjen tuaj. Shtylla kurrizore do te filloje gradualisht te rregullohet dhe dhimbjes e shpines do te largohen.

Bli online ne Qendren Tregtare me te Madhe Online ne Shqiperi | Dyqan Taxi |

Back Brace Posture Corrector
 Korse per shtyllen Kurrizore

Produkti me cilesor ne treg per dhimbjet e shpines

1. Mbeshtetje dhe ngrohtesi për të lehtesuar muskujt e dhimbjet. Thuajini lamtumire dhimbjes së shpines dhe te shpatullave .
2. Korigjuesi i shpines me magnet, Uniseks, eshte produkti me i rekomanduar nga mjeket dhe fizioterapistet.
3.Dizajnuar nga eksperte, kjo mbajtese synon te siguroje si stabilitet ashtu edhe fleksibilitet per perdoruesit duke permiresuar qendrimin. Dizajni i lehtë i jep perdoruesit lirinë e plote te levizjes pa problem.


Jeni ne udhetim dhe keni dhimbje te shpines apo te mesit ?

Korseja per shpinen mund te perdoret edhe per lodhje te mesit apo shpines si pasojne e ecjes se gjate apo ndenjies se gjate ne kembe. Duke mbaktur trupin drejte ju lehteson dhimbjet e shpines. 

| Improve your posture |

Produkti ideal per drejtimin dhe lehtesimin e shtylles kurrizore per pasoje te ecjes apo qendrimit te gabuar ne pune ne karrige etj.  Tani edhe ne OFERTE

Dyqan Taxi tregohet i kujdesshem per te sjelle prane jush produkte cilesore.
Tek ne do te gjeni gjithe gamen e artikujve | Posture Correctors | qe ju nevojitet ne Kujdesin Personal.
Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me cmimet me konkuruese ne treg.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Gjendja

Lloji

Mbajtese shpine

Masa

M, L, XL, XXL

Vleresim mesatar

5.00

02
( 2 Vleresime )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

2 Vleresime per kete produkt

 1. 02

  nga adelina

  Kjo korseja eshte shpetim per shpinen.
  Lodhja punes 8 – 9 ore ulur ne karige nuk eshte me problem
  masa duhet e me e madhe, sepse e mora fikse me masen e veshjeve por duhet me e madhe, qe mos te te pengoj.
  Kontaktova me dyqanin dhe ma ndruan direkt me mas tjetr . Flm , klb

 2. 02

  nga Genti Qako

  Shume mir esht

Main Menu

Korse per shpinen Real Doctors korigjues per shpinen porosit ne dyqan taxi blerje online bli doctor back posture dhimbjet e shpines mbajtese shpine

Korse per Shpinen | Shtyllen kurrizore | Real Doctors