Peshqir Orion, pambuk natyral

1,290 L

Ka stok

157785-1

KODI: 3838716517485 Kategori: , ETIKETIMI:

Peshqir Orion

Peshqir Orion-me material pambuk

  • Bere nga 100% pambuk natyral.
  • Pëlhurë e qëndrueshme dhe e dendur për thithjen e shkëlqyeshme.
  • Dizajn modern.
  • Dimensione: 70 x 100 cm.
  • Kodi: VP0362.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Peshqir

Be the first to review “Peshqir Orion, pambuk natyral”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Peshqir Orion, pambuk natyral