Vrases me drite dhe vortex per mushkonjat | Mosquito lamp

1,190 L1,600 L (-26%)

Ka stok

  • Drite vrasese per mushkonjat dhe Vortex I cili I thith ato ne dhomen e ruajtjes brenda.
  • Mund ta zbrazni konteinerin sipas periudhave te ndryshme

 

KODI: 6971908208123 Kategori: ,

MOSQUITO KILLING LAMP

MOSQUITO KILLING LAMP eshte vrases me drite dhe vortex per mushkonjat. Tani qe muajt e veres trokiten do te jete e pashmagshme edhe prania e mushkonjave. Te cilat na krijojne shume bezdisje edhe hera-heres nderlikime me shendetin tone. Ndaj mos hezitoni ta porosisni, pasi Dyqani Taxi e ofron me cmimin me te mire.

Vrases mushkonjash per dhomen tuaj

Vrasesja e mushkonjave me drite dhe vortex i thith ato ne dhomen e ruajtjes brenda. Ju mund ta zbrazni kontierin sipas periudhave te ndryshme. Dhoma juaj do te pastrohet nga te gjitha mushkonjat perreth dhe ju do jeni gati per te kaluar nje vere te qete edhe te relaksuar duke mos u shqetesuar aspak per to.

  • Drite vrasese per mushkonjat dhe Vortex I cili I thith ato ne dhomen e ruajtjes brenda.vrases-mushkonjash-bli-online-ne-dyqan-taxi
  • Mund ta zbrazni konteinerin sipas periudhave te ndryshme.

APARATI PER MUSHKONJAT NOVA

Bli Online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Drite

Be the first to review “Vrases me drite dhe vortex per mushkonjat | Mosquito lamp”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Vrases me drite dhe vortex per mushkonjat | Mosquito lamp

1,190 L1,600 L (-26%)

Shto ne Shporte