Flying Insects Killer | Llamp LED kunder Insekteve

1,890 L

Ka stok

-Sherben si Llamp Ndricimi.
-2 opsione qendrimi. Mund te qendroje ne kembe ose mund ta varni diku.
-Perdorim i brendshem dhe i jashtem.

KODI: insect-killer-elektra Kategori: , Etiketime: , ,

FLYING INSECTS KILLER ELEKTRA

Flying Insects Killer Elektra | Llamp LED kunder Insekteve

Eshte krijuar për të tërhequr dhe vrarë insektet fluturuese me një operacion efektiv dhe të qetë. Një dritë ultraviolet përdoret për të joshur insektet e ndjeshme ndaj dritës dhe insektet elektrokutë të rrjetit të vetëm në kontakt driten.

Kjo drite e shkelqyeshme mbulon deri në 30ft për të ndihmuar ju dhe familjen tuaj te keni një ambient të këndshëm dhe te rehatshem. Mund ta perdorni kete Insects Killer jo vetem ne ambjentet e brendshme, por dhe ne ato te jashtme. Shijoni darka te veranden tuaj ne mbremjet e ngrohta dhe disi te fresketa te veres. Shijoni me teper nga pamja juaj.

Për të siguruar një shtëpi të shëndetshme, ky ndricues elektrik ndërtohet me qellimin si një eleminues i insekteve eko-miqësor. Ai nuk përdor asnjë kimikat ose substanca të dëmshme. Drita UV shërben si një kurth që eshte joshje per insektet.

Flying Insects Killer Elektra | Llamp kunder Insekteve

flying insects killer elektra llamp kunder insekteve

Llamba e mushkonjave është bërë nga ABS i krijuar me motorr zjarrdurues për të luftuar mbinxehjen. Eshtë gjithashtu i papërshkueshëm nga uji me një vlerësim të atille qe mund t’i rezistojë shiut. Perdorimi I brendshëm dhe i jashtëm. Më së miri kjo llampe mund te gjeje perdorim për shtëpi, kampe ose shëtitje, qoftë brenda apo jashtë, sepse mund të rezistojë ndaj ndryshimeve të motit.

Gjithashtu një qëllim i dyfishtë i kesaj llampe flying insects killer eshte drita e saj qe mund të shërbejë si një llambë brenda ose jashtë. Ky vrasës i insekteve thjesht mund të varet kudo. Nuk ka mjete të nevojshme per ta varur ate. Mjafton te gjeni nje vend ku mund ta varni ose mund ta vendosni dhe mbi tavoline.


Beni blerje online me vetbesim vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Llampe kundra Mushkonjave

Be the first to review “Flying Insects Killer | Llamp LED kunder Insekteve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

flying insects killer electra llamp kunder insekteve

Flying Insects Killer | Llamp LED kunder Insekteve