• flying insects killer electra llamp kunder insekteve

  Flying Insects Killer | Llamp LED kunder Insekteve

  -Sherben si Llamp Ndricimi.
  -2 opsione qendrimi. Mund te qendroje ne kembe ose mund ta varni diku.
  -Perdorim i brendshem dhe i jashtem.

  1,890 L
 • beauty bright led light llamp

  Llamp Beauty Bright LED Light | Bli Online

  -LED TrueLight simulojnë rrezet e diellit natyror për aplikim të përsosur, me korrektësi ngjyrash.
  -Vendosja e rregullueshme e shkëlqimit për të patur dritën e duhur për ju.
  -2 gota thithjeje të qëndrueshme për ta mbajtur atë në vend të sigurt.
  -Lehtë për tu bashkangjitur në lartësinë perfekte për ju.
  -Kabllo ekstra i gjatë për qasje të lehtë në prizat e energjisë.
  -Dizajni i butë i aluminit i është rezistent ndaj copëtimit.

  1,390 L
 • Llampa Led per shtepi | Llampat Ekonomike me ndricim Led

  01
  1. Dekoroni shtepine tuaj.
  2. Ktheni kopshtin tuaj ne nje mbremje magjike.
  3. Ambazhu per dhomen e femijes tuaj.
  4. Ndriconi cdo vend me ngjyren tuaj, ktheni mbremjet e kampingut ne nje atmosfere te ngrohet.
  5. Ndriconi garazhdin, dollapin apo kudo qe ju duhet drite.
  1,990 L2,990 L

Main Menu