Llampa Led per shtepi | Llampat Ekonomike me ndricim Led

1,990 L2,990 L (-33%)

Ka stok

 1. Dekoroni shtepine tuaj.
 2. Ktheni kopshtin tuaj ne nje mbremje magjike.
 3. Ambazhu per dhomen e femijes tuaj.
 4. Ndriconi cdo vend me ngjyren tuaj, ktheni mbremjet e kampingut ne nje atmosfere te ngrohet.
 5. Ndriconi garazhdin, dollapin apo kudo qe ju duhet drite.

LLAMPA LED PER SHTEPI

Llampa Led per shtepi | Llampe Ekonomike me Bateri per Ndricim Led ne Dyqan Taxi

Keni vende te erreta ne shtepi pa energji, si bodrume, garazhd apo ndonje cep te vogel te erret qe ka nevoje per me shume drite?
Apo deshironi nje zgjidhje te thjeshte dhe te shpejte per tenden e vogel apo tarracen?

Handy Lux Colors | Llampa LED portative

Ndriconi edhe cepat më të errët me | 4 Llampat LED 
Thjeshte vendosni baterite. Vareni kudo qe ju deshironi terhiqni litarin dhe shijoni nje Atmosfere Romantike.

handy lux led lamps llampa portative ne dyqan taxi

Ndricim per shtepi | Dyqan Taxi

Mund ti merni me vete kudo.
Jepini me shume atmosfere festes tuaj. Llampa ekonomike

Perdoren ne shtepi, natyre, pothuajse Kudo | Llampa Ekonomike | Llampe per shtepi

Ato jane shume me te lehta, nuk thyhen dhe nuk percjellin nxehtesi.
Mund te perdoren kudo ne shtepi, garazhd ne kopesht ne cdo vend qe ju deshironi te keni me shume drite.
Ideale per party ne kopshtin tuaj, pse jo dhe ne restorante.
Ne Bodrume mund te jene nje shpetim per ju pa pasur nevoje te mbani elektrik dore.
Shume familje i vendosin ne perdorim dhe si drite nate per te vegjlit e tyre.
Ideale per udhetime, keto jane dritat perfekte per aventurieret.
Mund ti jepni ndricim cadres se kamping -ut.

| Punojne me bateri | Ndricim Led | Llampa me Bateri ekonomike

Keto llampa do te terheqin vemendjen e te gjitheve, pasi kane Dizajn Unik | Te kendshem.

Ne paketim perfshihen 4 llampa me litar te cilat jane me ngjyra te ndryshme.
Thjeshte ngeceni llampen ne një vend, terhiqni litarin dhe ajo do te ndricoje ambjentin dhe ti dhuroje me shume atmosfere.

Argëtimi, Merrni Kudo Llambë, Handy Lux jep maksimumin me ndriçimin e ftohtë, si nga pamja ashtu edhe nga temperatura e tij! Sipërfaqja e patentuar e ‘prekjes së sigurt’ nuk nxehet kurrë, edhe pas disa orësh te shumta përdorimi, dhe dizajni i ftohtë argëtues retro e bën atë dritën ideale të lëvizshme për të gjithë familjen.

Për të vepruar thjesht varini Handy Lux nga parvazet ose doreza dhe me pas tërhiqni lehtesisht litarin per te ndezur butësisht llambën. Një herë për ‘on’ dhe një herë tjetër për ‘off’ është kaq e thjeshtë!

Llamba e bardhë e ndritshme me energji dhe bateri, që kursen energji brenda Handy Lux do t’ju japë ndriçim të sigurt dhe të ndritshëm për 120 orë përdorim të vazhdueshëm, kështu që është perfekt për çdo vend që ka nevojë për një dritë pa tel: papafingo, kasolle, garazhe ose, pse mos ta merrni larg me vete?

 PRAKTIKE NE NGJYRA TE NDRYSHME

Handy Lux bën një dritë të shkëlqyeshme për kampe dhe udhëtime atje ku mund të mos ketë ndriçim. Mund t’a perdorni jashtë ose brenda, në dhomat e fëmijëve ose t’a varni në hapësirën tuaj të jetesës për t’i dhënë një pamje të këndshme retro një feste darke, Handy Lux është drita LED më e lehtë portative përreth!

Dritat dhe llambat nxehen shumë. Ato duhet të mbahen larg sipërfaqeve dhe pëlhurave të ndezshme dhe nuk mund të mbulohen kurrë, apo jo? Gabim! Sipërfaqja e patentuar e “prekjes së sigurt” të Handy Lux do të thotë që, edhe pas orëve dhe orëve të përdorimit të vazhdueshëm, pjesa e llambës do të qëndrojë aq e ftohtë sa ju mund t’a prekni pa problem.

Kjo do të thotë se është perfekte për dhomat e fëmijëve, sepse ata mund ta marrin atë, ta mbajnë për ta lexuar, ta kenë nën mbulesa dhe madje te shkojne edhe ne tualet me to, dhe ata do të jenë të sigurt dhe të freskët në çdo kohë.

LLAMPA ME CILESI TE LARTE | Ndricim led per shtepi

Dizajni i Handy Lux është thjeshtësia e tij, dizajni argëtues retro, ngjyrat e ndritshme dhe funksionimi i litarit tërheqës, duke e bërë atë një fitues të vërtetë që do të duket i shkëlqyeshëm në shtëpinë tuaj. Ndricim led teper i mire. Llampa ekonomike te cilat nuk do ju harxhojne para dhe as kohe.

LLAMPA PER SHTEPI EKONOMIKA LED

Litari i thjeshtë dhe elegant shërben për dy qëllime: së pari ai vepron si një litar i varur, kështu që ju mund ta ndizni Handy Lux tuaj nga çdo vend ku ju do te vendosni ta varni, për ta bërë atë një dritë të varur për funksionim te thjeshte.

Së dyti, vepron si çelësi ndezës / fikës! Thjesht një tërheqje e lehtë e llambës ndez Handy Lux dhe një tjetër e fik përsëri. Thjeshtësia në rastin më të mirë!

Transportueshmëria dhe fuqia e baterisë së Handy Lux do të thotë që ju mund ta merrni atë fjalë për fjalë kudo. E sigurt për t’u përdorur jashtë. Kjo e bën dritën e përsosur të partisë në natyrë. Pse të mos blini disa në ngjyra të ndryshme për një tipar të shkëlqyeshëm të partisë në kopsht?

Ju mund të merrni edhe kamping Handy Lux dhe ta varni atë nga një pemë ose shtyllë çadre për një dritë të freskët nate që fëmijët do të duan dhe që nuk ka nevojë për priza, kabllo ose fole.

LLAMPA LED PER SHTEPI

Nuk percjell nxehtesi ne prekje | Ndricim led

Llampat jane perfekte dhe te sigurta pasi ato nuk percjellin nxehtesi pavarsisht oreve te punes.
Edhe pas 24 ore pune te vazhdueshme ato nuk do te nxehen.
Kjo i ben Llampa Perfekte edhe per femijet tuaj.
Pra ato mund ti perdorin pa asnje problem, pasi jane shume te sigurta.

llampa led portativ ene dyqan taxi

1 set baterish do ju dhuroje me shume se 120 ore ndricim .

Jane rezistente ndaj sperkatjeve, keshtu nuk keni pse shqetesoheni nese ju bie ndonje pike uje mbi to

Mund ti vendosni kudo që të dëshironi në cdo cep të shtëpise për të patur një ndricim të bukur e më shumë ngjyra

Llampa Led per Shtepi të cilat furnizohen me bateri dhe mund të ndricojnë edhe kur nuk keni energji në shtëpi në orët e mbrëmjes.

Cdo llampe ka nje litar 1 meter te gjate
Litari este ne te njejten ngjyre si llampa Led.
Ju mund ta varni ne peme, tavane apo ta lini kudo qe ju deshironi.

Spcifikat:
 • Ju mund te ndriçoni ose dekoroni hapësirat tuaja të errëta në një mënyrë origjinale, me llambat shumëngjyrëshe!
 • Llamba LED me dizajn unik.
 • Ideale për të ndriçuar zona të errëta dhe të vështira për tu arritur.
 • Aktivizoni me një klikim dhe mos nxeheni.
 • Ngjyra: blu, e kuqe, e verdhë, purple, dhe jeshile.

Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online
Transport në të gjithë Shqipërinë | Është e mundur të bëni porosi edhe në telefon 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Llampa

Vleresim mesatar

4.00

01
( 1 Review )
5 Star
0%
4 Star
100%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

 1. 01

  nga Gerti Gerti

  Te mira duken te shohim sa do zgjasin

Main Menu

Llampa Led Portative Me bateri light dyqan taxi online blerje

Llampa Led per shtepi | Llampat Ekonomike me ndricim Led

1,990 L2,990 L (-33%)

Shto ne Shporte