Kufje me bluetooth Borofone | BE5 | Earphone

2,200 L

Ka stok

Karakteristika
  • Dizajn ergonometrik, fleksibel dhe portativ.
  • Te rehatshme per vrap dhe aktivitete te ndryshme sportive.
  • Lidhje e shpejte me Bluetooth V4.2.
  • Bateri jetegjate 60mAh, degjoni muzike pothuajse 4 ore pa nderprerje.
  • Distanca e transmetimit deri ne 10 metra.
KODI: kufje-borofone-be5-wireless-earphone Kategori: ,

Kufje me bluetooth Borofone | BE5 | Earphone

Kufje me bluetooth Borofone | BE5 | Earphone

Karakteristika
  • Dizajn ergonometrik, fleksibel dhe portativ.
  • Te rehatshme per vrap dhe aktivitete te ndryshme sportive.
  • Lidhje e shpejte me Bluetooth V4.2.
  • Bateri jetegjate 60mAh, degjoni muzike pothuajse 4 ore pa nderprerje.
  • Distanca e transmetimit deri ne 10 metra.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Kufje

Be the first to review “Kufje me bluetooth Borofone | BE5 | Earphone”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kufje me bluetooth Borofone | BE5 | Earphone

Kufje me bluetooth Borofone | BE5 | Earphone