Gear IconX 2018 | Kufje Samsung me bluetooth

5,500 L

Ka stok

  • Krijojne lidhje me paisjet e tjera me ane te bluetooth.
  • Prodhojne tingull shume te paster edhe te qarte.
  • Bateri shume rezistente dhe te rikarikueshme.
  • Mund te degjoni telefonata dhe muzike.
  • Te ideaur per smartphone SAMSUNG.

KUFJE ME BLUETOOTH SAMSUNG GEAR ICONX 

Kufjet Samsung me bluetooth Gear IconX 2018 me cilesine me te mire dhe cmimin me konkurues ne treg. Kufjet ofrojne funksionalitet dhe prakticitet te lart.

KUFJET PA TELA PER CELULARIN TUAJ

Keto kufje nuk kane asnje dallim nga origjinali sidomos ne cilesine e zerit qe eshte edhe ajo qe na intereson me shume.

Kufjet Gear IconX prodhojne nje cilesi kualitative te zerit duke sjelle  nje ze te qarte dhe te paster.

Lidhen shume lehtesisht me cdo pasije tjeter elektronike me ane te bluetooth.

Bateria e ketyre kufjeve zgjat me shume se 48 ore. Kurse vet kufjet mund te punojne pa nderpreje me shume se dy ore te plota.

Ato jane te perbera nga sensore te cilet e kuptojne se kur kufjet jane te vendosura ne vesh dhe fillojne te aktivizohen duke prodhuar me pas zerin, sapo ato hiqen nga veshi e ndalojne prodhimin e zerit.

Ju ofrojne lehtesira te medha sidomos kur jeni ne levizje dhe nuk mundeni dot qe te perdorni telefonin keto kufje ju vijne ne ndihme duke bere te mundur perdorimin e celularit edhe pa e prekur ate me dore.

Kufjet pa tela jane te perbera prej materialit te plastikes tejet cilesore.

Perdorimi i ketyre kufjeve premton nje kohe te gjate aktivizimi fale struktures se tyre.

SPECIFIKAT

Karikohen ne baterine e tyre.in gear iconx kufje pa tela samsung bli online dyqan taxi

Krijojne lidhje me paisjet e tjera me ane te bluetooth.

Prodhojne tingull shume te paster edhe te qarte.

Mbahen lehteisht ne xhep, cante etj.

Bateri shume rezistente dhe te rikarikueshme.

Mund te degjoni telefonata dhe muzike.

Te ideaur per smartphone SAMSUNG.

Nuk kane asnje ndryshim nga origjinali.

Bli Online cilesine me te mire me cmimin me te lire ne treg veten ne Dyqan Taxi.

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Gear IconX 2018 | Kufje Samsung me bluetooth”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

in gear iconx kufje pa tela samsung bli online dyqan taxi

Gear IconX 2018 | Kufje Samsung me bluetooth