SAMSUNG

Samsung | Smartphone & Aksesore | Pajisje Elektroshtepiake | Dyqan Taxi

 • A10 Samsung Galaxy 2019 | Android Smartphone

  • 6.2-inch HD+ Infinity-V IPS Touch Screen
  • 32 GB ROM, MicroSD deri 512 GB
  • 13 MP KAMERA,
  • Selfie 5 MP
  • Octa-core CPU: 2×1.6 GHz + 6×1.35 GHz, 2 GB RAM
  • Bateria  3400 mAh , 4G LTE
  • Android OS, v9.0 (Pie)
  16,490 L17,390 L
 • samsung galaxy a7 2018

  A7 2018 Samsung Galaxy Smartphone | Bli online

  • Procesori : Octa-core (2×2.2 GHz Cortex-A73 & 6×1.6 GHz Cortex-A53)
  • Memorja RAM: 4 GB
  • Memorja e brendshme ROM: 64 GB
  • Dimensionet e Ekranit: 6.0 inches (1080 x 2220 pixels)
  • Kamera :24 +8 +5MP (Kamer Treshe) LED flash, panorama, HDR
  • Selfie: 24 MP, f/2.0
  • Versioni OS : Android 8.0 (Oreo) deri ne Android 9.0 (Pie)
  27,300 L
 • Samsung Galaxy J7 smartphone telefon celular dyqan taxi

  Galaxy J7 Neo | Samsung Smartphone | Android

  • 5.5 inches, 83.4 cm2
  • 16 GB, 2 GB RAM
  • 13 MP, f/1.9, KAMERA
  • Selfie 5 MP, f/2.2,
  • Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53
  • Bateria 3000 mAh mAh
  • Android 7.0 deri ne  Android 9.0 (Pie);
  19,300 L
 • in gear iconx kufje pa tela samsung bli online dyqan taxi

  Gear IconX 2018 | Kufje Samsung me bluetooth

  • Krijojne lidhje me paisjet e tjera me ane te bluetooth.
  • Prodhojne tingull shume te paster edhe te qarte.
  • Bateri shume rezistente dhe te rikarikueshme.
  • Mund te degjoni telefonata dhe muzike.
  • Te ideaur per smartphone SAMSUNG.
  5,500 L
 • Galaxy J7 Max smartphone black dyqan taxi celular

  J7 Max Samsung Galaxy | Android smartphone

  • 5.7 inches, 89.6 cm2
  • 32 GB, 4 GB RAM
  • 13 MP, f/1.7, AF KAMERA
  • Selfie 13 MP, f/1.9
  • Octa-core (4×2.35 GHz Cortex-A53 & 4×1.65 GHz Cortex-A53)
  • Bateria Li-Ion 3300 mAh
  • Android 7.0 (Nougat), deri ne  Android 8.0 (Oreo)
  21,800 L
 • AKG USB-C Edition dyqan taxi

  Kufje me kabell AKG | Samsung Galaxy Headphones

  Kufje me kabell dhe mikrofon

  Audio me super bas

  Material perberes rezistent

  Nuk ngaterrohen apo perthyhen

  Nuk shkaktojne bezdisje gjate perdorimit

   

 • Kufje Wireless Galaxy Buds Pro | Samsung

  Galaxy Buds Pro ofrojne tingull te qarte, ​​cilesi superiore te thirrjes dhe ju lejojne te degjoni dhe komunikoni ne menyre me efektive fale anulimit te zhurmave te ambientit.

  3,500 L
 • Samsung Galaxy S10e specs 2019 price

  S10e Samsung Galaxy Price | Bli Online

  • Procesori : Octa-core (2×2.73 GHz Mongoose M4 & 2×2.31 GHz Cortex-A75 & 4×1.95 GHz Cortex-A55) – EMEA
  • Memorja RAM: 6 GB
  • Memorja e brendshme ROM: 128 GB
  • Dimensionet e Ekranit: 5.8 inch (2280 x 1080 Pixels)
  • Kamera : 12 +16MP
  • Selfie: 10 MP
  • Versioni OS : Android 9.0 Pie, One UI
  63,900 L
 • Samsung Galaxy S6 edge i Perdorur

  S6 edge Samsung Galaxy Verizon – i Perdorur | Grade A

  • Procesori:Octa-core (4×2.1 GHz Cortex-A57 & 4×1.5 GHz Cortex-A53)
  • Memorja RAM: 3 GB
  • Memorja e brendshme ROM: 32 GB
  • Dimensionet e Ekranit: 5.1 inch (1440 x 2560 pixels)
  • Kamera: 16MP
  • Selfie: 5MP
  • Versioni OS: Android 5.0.2 (Lollipop), deri ne 7.0 (Nougat)
  20,500 L
 • Samsung Galaxy S7 edge i Perdorur

  S7 edge i Perdorur Grade A – Samsung Galaxy

  • Procesori: Quad-core (2×2.15 GHz Kryo & 2×1.6 GHz Kryo) – G9350
  • Memorja RAM: 4 GB
  • Memorja e brendshme ROM: 32 GB
  • Dimensionet e Ekranit: 5.5 inch (1440 x 2560 pixels)
  • Kamera: 12MP
  • Selfie: 5MP
  • Versioni OS: Android 6.0 (Marshmallow), deri ne  Android 8.0 (Oreo)
  25,000 L
 • smartphone Samsung Galaxy S9 specs black height price

  S9 Samsung Galaxy Price | Bli Online

  • Procesori : Octa Core 4×2.8GHz Kryo 385 + 4×1.8GHz Kryo 385 CPU Clock
  • Memorja RAM: 4 GB
  • Memorja e brendshme ROM: 64 GB
  • Dimensionet e Ekranit: 5.8 inch (2960 X 1440 Pixels)
  • Kamera : 12 MP f/1.5-2.4
  • Selfie: 8 MP
  • Versioni OS : Android 8.0 Oreo me Samsung Experience 9.0 UI
  55,500 L
 • smartphone Samsung Galaxy A2 Core 2018 price Celular

  Samsung A2 Core | Galaxy Smartphone ne Shitje

  • Procesori : Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53
  • Memorja RAM: 1 GB microSD, up to 256 GB
  • Memorja e brendshme ROM: 8GB
  • Dimensionet e Ekranit: 5.0 inches, (540 x960 pixels)
  • Kamera : 5 MP, f/1.9, AF LED flash, HDR
  • Selfie: 5 MP, f/2.2
  • Versioni OS : Android 8.0 Oreo
  12,400 L
 • Samsung Galaxy A30 Smartphone camera battery

  Samsung A30 | Galaxy Smartphone | Bli online

  • 6.4 inches, 100.5 cm2(~84.9% screen-to-body ratio)
  • 64 GB ROM, MicroSD deri 1 TB
  • 16 MP + 5 MP  (ultrawide) KAMERA
  • Selfie 16 MP f/2.0
  • Octa-core (2×1.8 GHz Cortex-A73 & 6×1.6 GHz Cortex-A53)
  • Bateria 4000 mAh
  • Android OS, v9.0 (Pie)
  22,890 L
 • Samsung A50 | Galaxy Smartphone | Bli Online

  • Procesori: Octa-Core (4 x 2.3GHz
  • RAM: 4GB LPDDR4X
  • ROM: 64GB
  • Ekrani: 6.4 inches AMOLED, FHD+
  • Kamera: 25MP + 8MP + 5MP
  • Selfie:  25MP
  • Sistemi: Android 9.0 Pie
  28,900 L30,000 L
 • Telefon Samsung Galaxy A6 plus 32gb review cmimi 2018

  Samsung A6 Plus | Galaxy Smartphone 2018

  • Procesori : Octa-core 1.8GHz ARM Cortex-A53 CPU Clock
  • Memorja RAM: 3 GB
  • Memorja e brendshme ROM: 32 GB
  • Dimensionet e Ekranit: 6.0 inches (2220 x 1080 Pixel)
  • Kamera :16 +5 MP f/1.7 f/1.9
  • Selfie: 25 MP f/1.9
  • Versioni OS : Android 8.0 OS
  25,000 L
 • Samsung Galaxy M10 smartphone celular dyqantaxi galaxy a10

  Samsung M10 | Galaxy Smartphone | Android

  • 6.2 inches, 96.6 cm2
  • 16 GB, 2 GB RAM
  • 13 MP, f/1.9, 5 MP, f/2.2,  KAMERA
  • Selfie 5 MP, f/2.0, 32mm (normal)
  • Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53
  • Bateria Li-Ion 3400 mAh
  • Android 8.1 (Oreo) deri ne Android 9.0 (Pie)
  15,200 L
 • Samsung Galaxy M20 smartphone celular

  Samsung M20 Galaxy Smartphone | Android

  • 6.3 inches, 97.4cm2
  • 32 GB, 3 GB RAM
  • 13 MP, f/1.9, 5 MP, f/2.2,  KAMERA
  • Selfie 5 MP, f/2.0, 25mm (normal)
  • Octa-core (2×1.8 GHz Cortex-A73 & 6×1.6 GHz Cortex-A53)
  • Bateria Li-Ion 5000 mAh
  • Android 8.1 (Oreo) deri ne Android 9.0 (Pie)
  20,000 L
 • samsung 101 toner compatible printer driver price

  Samsung 101 Toner Compatible Printer Driver

  Eshte formuluar dhe testuar posacerisht per te siguruar cilesine me te mire te imazhit dhe shtypjen me te besueshme qe mund te merrni faqe pas faqe. Teste te ndryshme te kryera nga laboratore te pavarur  te printerit kane treguar qe furnizimet origjinale  te markes Samsung jane me te besueshme.

  2,390 L
 • samsung 111L toner compatible printer drive price

  Samsung 111L Toner Compatible Printer

  Eshte formuluar dhe testuar posacerisht per te siguruar cilesine me te mire te imazhit dhe shtypjen me te besueshme qe mund te merrni faqe pas faqe. Teste te ndryshme te kryera nga laboratore te pavarur  te printerit kane treguar qe furnizimet origjinale  te markes Samsung jane me te besueshme.

  2,390 L
 • Samsung 1205 Black Telefon | Bli Online

  Marka : Samsung
  Ekrani : 1.5 inch
  Kamera: Jo
  Bateria: 800 mAh

  2,900 L3,900 L
 • samsung 4200 toner kompaktibel printer driver ne dyqan taxi

  Samsung 4200 Toner Kompaktibel | Ngjyre e Zeze

  Eshte formuluar dhe testuar posacerisht per te siguruar cilesine me te mire te imazhit dhe shtypjen me te besueshme qe mund te merrni faqe pas faqe. Teste te ndryshme te kryera nga laboratore te pavarur  te printerit kane treguar qe furnizimet origjinale  te markes Samsung jane me te besueshme.

  3,490 L
 • toner samsung 4300 printer driver ngjyre e zeze

  Samsung 4300 Printer Driver – Toner Ngjyre e Zeze

  Eshte formuluar dhe testuar posacerisht per te siguruar cilesine me te mire te imazhit dhe shtypjen me te besueshme qe mund te merrni faqe pas faqe. Teste te ndryshme te kryera nga laboratore te pavarur  te printerit kane treguar qe furnizimet origjinale  te markes Samsung jane me te besueshme.

  3,390 L
 • samsung 4600 toner printer driver price ne dyqan taxi

  Samsung 4600 Toner Ngjyre e Zeze | Printer Driver

  Eshte formuluar dhe testuar posacerisht per te siguruar cilesine me te mire te imazhit dhe shtypjen me te besueshme qe mund te merrni faqe pas faqe. Teste te ndryshme te kryera nga laboratore te pavarur  te printerit kane treguar qe furnizimet origjinale  te markes Samsung jane me te besueshme.

  2,490 L

Main Menu