Smartphone Samsung Galaxy A03s 32GB | Best price

17,900 L

Ka stok

Galaxy A03s kombinon fuqine e procesorit Octa-core me hapesiren ruajtese 3 GB RAM per performance te larte. Mundeson zgjerimin e hapesires ruajtese me ane tee kartes microSD deri ne 1 TB.

KODI: g-21214 Kategori: , ,

SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A03S 32GB

Samsung Galaxy A03s ju ofron ekranin Infinity-V 6,5 inch per pervojen me te mire te shikimit. Dhe me teknologjine HD+, permbajtja vizuale do te jete ne kualitetin maksimal.

Regjistroni momente te paharrueshme me detaje te qarta me kameren kryesore 13MP. Personalizojeni fokusin me kameren e thellesise ose afroni me shume detajet me kameren makro.

Me kameren e perparme 5MP Galaxy A03s dhe efektin bokeh, eshte e lehte te shkrepni selfie mahnitese qe theksojne me teper portretin tuaj.

Galaxy A03s 3 GB RAM Best price

Galaxy A03s kombinon ngjyrat klasike me nje pamje dhe forme praktike ne perdorim. Dizajni i tij e ben te rehatshem per tu mbajtur dhe ofron navigim te lehte ne ekran.

Bateria 5000 mAh ju mundeson ta perdorni ate per nje kohe te gjate pa asnje problem.

One UI Core ju ndihmon te perqendroheni ne ate qe ka rendesi per ju. Nderroni pa probleme aplikacionet dhe merrni informacione per shume aplikacione ne te njejten kohe.

Specifika

  • Modeli Galaxy A03s
  • Sistemi operativ Android v11
  • Memorie 3GB RAM 32ROM
  • Ndërfaqja e personalizuar e Samsung One UI
  • Slots Sim Dual SIM, GSM+GSM
  • Madhësia e kartës SIM1: Nano, SIM2: Nano
  • Rrjeti 4G , 3G, 2G
  • Sensori i gjurmes te gishtave
  • Kamera e pasme 13 MP + 2 MP + 2 MP
  • Kamera e perparme 5 MP

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

, ,

Memorja

32GB

Be the first to review “Smartphone Samsung Galaxy A03s 32GB | Best price”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

telefon inteligjent galaxy a02s shitje onlinene dyqan taxi

Smartphone Samsung Galaxy A03s 32GB | Best price