Joyroom JR-Ok1 | Mbeshtetese universale per celularin

1,500 L

Ka stok

  • Materiali perberes ABS cilesore.
  • Rrotullohet ne 360 grade.
  • E mban celularin ne cilindo pozicion qe ju nevojitet.
  • I pershtatshem per shtepi, zyre dhe makine.
  • Ngjyre e zeze.

MBESHTETESE CELULARI JOYROOM JR-OK1

Mbeshtetese celulari JoyRoom JR-Ok1 ju vjen ne ndihme te gjitheve ju qe ju duhet te udhetoni shpesh me makine dhe keni angazhime pune te shumta, si edhe per te gjitha ata qe nuk duan te lodhen duke mbajtur celularin ne dore.

MBAJTESE CELULARI JOYROOM

Kjo mbeshtetese mban celularin tuaj dhe ju lejon ju qe te vazhdoni te beni cfaredo veprimi qe ju duhet me celularin tuaj por pa e perdorur ate.

Mbeshtetesja eshte ideale per te degjuar muzike, per te bere telefonata, per te pare ndonje film dhe ju mund ta poziciononi kudo qe deshironi dhe e keni te nevojshme. Ajo pershtatet ne ambinetet te tilla si ne makine, zyre apo shtepi.

Joyroom JR OK1 mbajtese celulari produkt bli online dyqan taxi
Paisja eshte e perbere nga materiali i plastikes ABS shume cilsore dhe me kapese qe e fiksojne me teper celularin duke i dhene atij nje mbeshtetje me te sigurt.

Produkti eshte kunder rreshqitjes edhe fale kapeseve, celulari apo tableti juaj e kane te pamundur qe te rreshqasin.

Ajo bene nje rrotullim 360 grade dhe mund te kthehet apo pozicionohet kudo qe ju deshironi.

Perputhet me cdo marke te celulareve qe mund te perdoren me se shumti keto vitet e fundit.

Mund ta merrni kudo me vete per shkak te permasave shume funksionale.

Bli mire, Bli Online ne Dyqan Taxi.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Mbeshtetese celulari

Ngjyra

Be the first to review “Joyroom JR-Ok1 | Mbeshtetese universale per celularin”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Joyroom JR OK1 mbajtese celulari produkt bli online dyqan taxi

Joyroom JR-Ok1 | Mbeshtetese universale per celularin