Maske gjumi me bluetooth | Wireless Music Goggles

1,490 L

Ka stok

  • Ofron nje gjume te qete dhe relaksues.
  • Lidhet me telefonin me ane te bluetooth.
  • Prodhon ze shume te paster dhe te qarte.
  • Material 100 % pambuku dhe poliester.
  • Perfekte per t’u marre ne udhetime.

MASKE GJUMI ME BLUETOOTH 

MASKE GJUMI ME MUZIKE – MASKA IDEALE PER NJE GJUME RELAKSUES

Dita eshte patjeter shume e lodhshme, qofte nga puna, qofte nga shkolla, duke u kujdesur per femijet, udhetimet e shume e shume te tjera qe na marrin te gjithe kohen tone. I vetmi moment per te cilin presin gjithe diten eshte pikerisht gjumi. Per te pasur cdo dite aktive duhet qe gjumi te jete bere i plote dhe ne kushtet me te mire. Per te arritur kete ju vijme ne ne ndihme.

MASKE PER NJE GJUME TE REHATSHEM ME MUZIKE

Maske qe lidhet me ane te bluetooth edhe kur ju jeni duke fjetur mundeni te degjoni muziken tuaj te preferuar.

Ajo eshte teper komode per ta vendosur ne pjesen e syve.

Maska e gjumit mundeson lidhjen me bluetooth me celularin tuaj apo ipadin tuaj duke ju dhene mundesine te degjoni muzike pa pasur nevojen e kufjeve shtese.

Produkti ofron nje cilësi te shkëlqyeshme te tingullit me altoparlantë të rregullueshëm.

Perberja e kesaj maske eshte material 100 % pambuku dhe poliester qe sigurojne ndjesi te bute dhe te rehatshme duke mos krijuar as irritime ne lekure.

Paisja karikohet per 2-2.5 ore dhe zgjat deri ne 8 ore duke siguruar qe te mos zgjoheni gjate nates.

Masken mund ta kontrolloni nepermjet butonave qe gjenden ne te per te ndezur muziken apo edhe per te rregulluar volumin.

Kur te jeni duke udhetuar edhe ju mungon gjumi ne krevatin tuj keni mundesine qe me ane te kesaj makse ta kompesoni deri diku. Karikohet me fishe usb.

SPECIFIKATmaske gjumi music bluetooth bli online dyqan taxi

Ofron nje gjume te qete dhe relaksues.

Lidhet me telefonin me ane te bluetooth.

Prodhon ze shume te paster dhe te qarte.

Material 100 % pambuku dhe poliester.

Perfekte per t’u marre ne udhetime.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha0.4 kg
Ngjyra

Lloji

Maske Gjumi

Be the first to review “Maske gjumi me bluetooth | Wireless Music Goggles”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

maske gjumi music bluetooth bli online dyqan taxi

Maske gjumi me bluetooth | Wireless Music Goggles