Earldom | Mbajtes Universal Magnetik | Bli Online

800 L

Ka stok

  • Pershtatet me te gjithe llojet e celulareve.
  • Perdoret edhe per mbajtjen e sendeve te tjera.
  • I perbere prej metali.
  • Ka fuqi terheqese magnetike shume te forte.
  • Ngjyre Gold.

MBAJTES UNIVERSAL MAGNETIK EARLDOM

Shijoni vozitjen tuaj me makine pa e terhequr ne asnje moment vemendjen tuaj. Mbajtesi universal mganetik Earldom ju garanton kete sidomos per lehtesine qe ka ne montim apo per t’u hequr nga aty ku e keni vendosur.

MBESHTETES PER TELEFONAT TUAJ CELULAR

E pajtueshme me të gjithë celularet ( Universal ).mbajtes magnetik produkt online dyqan taxi

Forcë magnetike e fortë dhe e sigurt.

Materiali: Celik-Inox.

Ngjyra: Argjend.

Montohet shume lehte ne makine dhe nuk do te hasni asnje veshtiresi ne kete pjese pavarsisht se kujt makrke i perket makina juaj.

Ju duhen vetem 60 sekonda qe mbajtesi te puthitet me celularin, tablete, apo sendin tjeter qe deshironi ta mbani te sigurte.

Nuk lejon rreshqitjen e asnje objekti qe ndodhet ne te.

Bli Zgjuar, Bli Mire | Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Mbeshtetese celulari

Ngjyra

Be the first to review “Earldom | Mbajtes Universal Magnetik | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtes magnetik produkt online dyqan taxi

Earldom | Mbajtes Universal Magnetik | Bli Online