Earldom | Mbajtes Universal Magnetik per makinen

900 L

Ka stok

  • Ideal per te gjithe llojet e celulareve.
  • Ofron prakticitet dhe funksionalitet te larte.
  • Material prej celiku.
  • Krijon levizje deri ne 360 grade.
  • Ngjyre e zeze.

MBAJTES UNIVERSAL MAGNETIK PER MAKINEN

Mbajtesi universal magnetik per makinen ka nje magnet shume te forte dhe force terheqese shume te madhe. Mbajtesi perputhet me shumicen e telefonave me te popullarizuar vitet e fundit te cilet arrijne deri ne 6.5 inch.

MAGNET MBAJTES PER TELEFONIN NE MAKINEN TUAJ

Me te drejte ju mund te beni pyetjen nese magneti dhe fuqia e larte terheqese e tij mos ka ndonje ndikim jo te mir ete celulari juaj, por nuk keni pse te shqetesoheni.

mbajtes magnetic universal per makinen bli online dyqan taxiPavarsishte forces magnetike qe mund te kete mbajtesi, telefoni juaj do te vazhdoje te punoje si perhere.

Produkti eshte shume i lehte per t’u hequr edhe per t’u montuar. Ky montim magnetik shton funksionalitet të shkëlqyeshëm në makinën tuaj dhe ju lejon ju qe te kryeni te gjitha telefonatat pa rrezikur drejtimin e makines suaj.

Ai eshte i perbere prej materialit metalik c’ka do te thote qe ju do te keni mundsi ta perdorni per nje kohe teper te gjate pa u shqetesuar per konsumimin e tij.

Eshte i ideauar per te gjitha llojet e makinave.

Realizon rrotullime 360 grade duke ju mundesuar juve qe ta perdorni celularin tuaj ne cilindo drejtim qe deshironi.

Gjendet ne ngjyre te zeze.

                                                                                                         Bli Mire, Bli Online ne Dyqan Taxi.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Mbeshtetese celulari

Ngjyra

Be the first to review “Earldom | Mbajtes Universal Magnetik per makinen”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtes magnetic universal per makinen bli online dyqan taxi

Earldom | Mbajtes Universal Magnetik per makinen