Telefon Xiaomi Poco phone M3 | 64 GB

19,900 L

Ka stok

Smartphone Xiaomi POCO M3

Memorie 4 GB RAM dhe 64 GB

Kamera e trefishte 48 MP

Bateri jetegjate 6000 mAh

KODI: xiaomi-poco-phone-m3 Kategori: ,

TELEFON XIAOMI POCO PHONE M3

Telefoni Poco M3 ofron nje performance pertej pritshmerive, me karakteristikat e tij.

Me Dual SIM  dhe hapesire ruajtese 4 gb ram dhe 64 gb Rom per te ruajtur gjithcka keni nevoje.

Ekrani i madh prej 6.53 inc siguron nje pamje te qarte dhe fushe te gjere shikimi, duke ju lejuar te shikoni me lehtesi video dhe te lundroni ne internet. Mbrohet nga një xham i qëndrueshëm Gorilla Glass 3.

Sensori i shenjes se gishtit i montuar ne ane – nje nga metodat me te shpejta per te zhbllokuar telefonin.

Poco M3 | me shume nga sa prisni

Rezolucioni 1080P FHD ofron cilesi me te mire te figures dhe nje pervoje vizuale te jashtezakonshme per me teper qartesi.Xiaomi Poco M3 4GB/64GB dyqan taxi

Gjithashtu ju mundeson te regjistroni video 1080p ose 720p në 30fps, ose video me kohë të shkurter.

Me ane te kameres te trefishte AI 48MP do mund te kapni momentet e rendesishme ne jete ne kualitetin maksimal.

Me teknologji IPS qe do te jape ngjyra me te gjalla, si dhe kende me te mira shikimi dhe rezolucion te plote HD + 2340×1080 piksel.

Bateri  6000mAh me jetegjatesi te madhe, per ta perdorur telefonin tuaj per ore te tera pa u shqetesuar nese keni mjaftueshem bateri.

Procesori tetë-bërthamor Qualcomm Snapdragon 662 ndihmon ne nje performance akoma me te larte te telefonit per te permbushur pritshmerite tuaja.

Karakteristika

  • Dimensionet e Poco M3 jane 162,3 x 77,2 x 9,6 mm.
  • Mundesohet nga procesori Qualcomm SM6115 Snapdragon 662 Octa-core
  • Ekran LCD 6.53 inç IPS dhe rezolucion 1080 x 2340 piksel.
  • Kamera e pasme e trefishtë: 48 MP + 8 MP + 5 MP
  • Sensoret perfshijne gjurme gishtash, akselerometër dhe busull.

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Memorja

64GB

Be the first to review “Telefon Xiaomi Poco phone M3 | 64 GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

telefon poco m3 blerje online dyqan taxi

Telefon Xiaomi Poco phone M3 | 64 GB