Samsung Galaxy M02s 3GB RAM 32 GB ROM

16,900 L

Ka stok

Smartphone Smansung Galaxy M02s me bateri masive 5000 mAh te pajtueshme me karikimin e shpejte 15W, per te siguruar ore të gjata pune. Shumellojshmeri e vecorive te kameres se pasme si ISO, Flash Auto, Zmadhimin dixhital, modalitetin HDR etj.

KODI: g-21213 Kategori: , ,

SAMSUNG GALAXY M02S 3GB RAM

Samsung Galaxy M02s vjen me nje ekran Infinity-V 6,5 inch per shikim gjitheperfshires, transmetim te permbajtjes, thirrje video dhe live video ne internet.

Ekrani i madh HD+ mundeson nje pervoje vizuale te kualitetit te larte.

Samsung Galaxy M02s ka kamer primare 13 megapiksele, sensor thellesie 2 megapiksele dhe lente makro 2 megapiksele. Kamera e perparme 5MP vjen me vecori Selfie Focus dhe Live Beauty per te ngritur pervojen e kameres ne nje nivel krejtesisht te ri.

Galaxy M02s mundesohet nga procesori Qualcomm Snapdragon dhe vjen me 3 GB RAM qe siguron performance te permiresuar, pa nderprerje , navigim pa probleme me aplikacionet dhe lojera te panderprera.

Memoria e tij prej 32 gb mund te zgjerohet duke perdorur nje karte te jashtme microSD.

Me bateri 5000mAh me karikim te shpejte 15 W qe ju lejon perdorim te vazhdueshem pa pasur nevoje te shqetesoheni per karikimin e shpeshte.

Specifika | Samsung Galaxy M02s

Ekrani 6,5 inç HD+
Çipset: Snapdragon 450 (14 nm)
RAM: 3 GB
Hapësira ruajtëse: 32GB
OS & UI: Android 10 me Samsung One UI Core
Kamera e pasme: Triple; Sensori kryesor 13MP, sensori i thellësisë 2MP, Sensori i portretit 2MP, Blic LED
Kamera e përparme: 5 MP
Bateria: 5000 mAh, karikim 15W


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Ngjyra

, ,

Memorja

32GB

Be the first to review “Samsung Galaxy M02s 3GB RAM 32 GB ROM”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

samsung galaxy m02s blerje online ne dyqan taxi

Samsung Galaxy M02s 3GB RAM 32 GB ROM