Karte memorie Speed Flash Micro Card

690 L990 L

16GB4GB8GB
Pastro
KODI: speed-flash-micro-card Kategori: ,

KARTE MEMORIE SPEED FLASH

Karte memorie me shpejtesi te transferimit deri ne 48 MB / s Speed Flash.

Karta eshte e pershtatshme per telefona, tableta android, kompjutera, aparat fotografik, kamer makine etj.

Shpejtesi dhe performance e larte per regjistrim video Full HD, foto me rezolucion te larte, kasete lojrash, muzike dhe me shume.

Karte memorie micro card Speed Flash

I pajtueshem me pajisjet per lojera elektronike Micro SDHC dhe micro SDXC.

Ruani kujtimet tuaja lehte dhe shpejt. Kjo karte memorie me shpejtesi te larte ka te aktivizuar UHS-1, qe do te thote se kap foto dhe video dy here me shpejt sesa mikroSD e zakonshme.

Me nje shpejtesi transferimi deri ne 48 MB per sekonde do t’ju duhet me pak kohe per ti transferuar kujtimet dhe me shume kohe duke i bere ato.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Karta Memorje

Memorja

16GB, 4GB, 8GB

Be the first to review “Karte memorie Speed Flash Micro Card”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

speed flash usb blerje online ne dyqan taxi

Karte memorie Speed Flash Micro Card

690 L990 L

Shto ne Shporte