SSD Kingston per laptop macbook | Hard disk ne shitje

4,490 L9,900 L

120 GB240 GB480 GB
Pastro
KODI: ssd-kingston-a-400 Kategori: , ,

KINGSTON SSD HARD DISK – A400 120GB 240GB 480GB

SSD i brendshem hard disk per laptop ose kompjuter me madhesi 2.5 inch ne shitje online. Rrit performancen e pajisjes ne te cilen vendoset. Shpejtesi e larte e leximit dhe shkrimit ne te.

Shpejtësi të pabesueshme . SSD Kingston’s A400 përmirëson në mënyrë dramatike reagimin e sistemit tuaj ekzistues ne ndezje ( boot ), start dhe hapjen e kohën e transferimit të skedarëve të jashtëzakonshëm në krahasim me disqet mekanikë të fortë.

SHPEJTESI E LARTE LEXIMI

Kjo pajisje solid state disk ka nje shpejtësi leximi dhe shkrimi deri në 500MB / s dhe 450MB / s.

ky SSD është 10x më i shpejtë sesa një hard disk tradicional për performanca më të larta, shumë detyra me shumë përgjegjësi dhe një sistem të përgjithshëm më të shpejtë.

Gjithashtu më rezistente dhe më e qëndrueshme se një hard disk | Ne shitje online | DyqanTaxi

A400 është ndërtuar me memorie Flash. Nuk ka pjesë lëvizëse, duke e bërë atë më pak të ngjarë të dështojë sesa një hard disk mekanik. Është gjithashtu më e lehte dhe më e qetë, dhe rezistenca e tij ndaj goditjes dhe dridhjes e bën atë ideal për pajisjet tuaja te levizsshme.

A400 është i disponueshëm në kapacitete të shumta nga 120 GB-480 GB për t’ju dhënë të gjithë hapësirën që ju nevojitet për aplikime, video, foto dhe dokumente të tjera të rëndësishme.

HARD DISK NE SHITJE ONLINE | BLI TANI SSD kingston ssd disk hard disk per kompjuter ne shitje online kompiuter

Ju gjithashtu mund të zëvendësoni hard drive tuaj ose një SSD më të vogël me një disk të mjaftueshëm të madh për të mbajtur të gjithë skedarët tuaj.

Pajtueshmëria prapa me SATA Rev. 2.0 (3Gb / s).

Produkti përmban vetëm njësine.

Porosit Online | Ju mund te paguani ne dorezim postierin nëse nuk keni kartë krediti | DyqanTaxi

Çmimet më të mira se kudo

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Memorja

120 GB, 240 GB, 480 GB

Lloji

SSD

Be the first to review “SSD Kingston per laptop macbook | Hard disk ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hard disk ssd kingston ne shitje online dyqan taxi

SSD Kingston per laptop macbook | Hard disk ne shitje

4,490 L9,900 L

Shto ne Shporte