Karte memorie Kingston 128 GB Micro SD

1,690 L2,390 L

128GB64GB
Pastro
KODI: kingston-gb-micro-sd Kategori: ,

KARTE MEMORIE KINGSTON 128 GB

Karte memorie micro sd Kingston me kapacitet 128 gb, ideuar per video HD.

Kingston MicroSD eshte ne perputhje me pajisjet Android dhe eshte projektuar per performance te larte.

Transferoni dhe redaktoni kujtimet tuaja me  shpejte ne saje te shpejtesise se larte 100mb/s.

Ajo ofron shpejtesi dhe kapacitet te permiresuar per ngarkimin e aplikacioneve me shpejt dhe kapjen e imazheve dhe videove ne kapacitete te shumefishta deri ne 128 GB.

Keto karta jane te qendrueshme ne mjediset dhe kushtet e veshtira, keshtu që ju mund tei merrni kudo ; fotot, videot dhe skedaret tuaj do te mbrohen.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Karta Memorje

Ngjyra

Memorja

128GB, 64GB

Be the first to review “Karte memorie Kingston 128 GB Micro SD”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

flash microsd card blerje online ne dyqan taxi

Karte memorie Kingston 128 GB Micro SD

1,690 L2,390 L

Shto ne Shporte