Tastiere Kompjuteri Wireless | Tastier A4Tech Keyboard

2,800 L

Ka stok

-Lidhje e perparuar pa kabllo 2.4GHz e fuqishme me distance deri ne 10m. Nuk ka aspak vonesa apo ngaterresa gjate lidhjes.
-Lehtesoni tastet ne maje te gishtave. Sigurimi i oreve te rehatise se shtypjes.

TASTIERE WIRELESS A4TECH KEYBOARD

Tastiere wireless | A4Tech Keyboard | Tastier Kompjuteri | Shkruaj Shqip ne Dyqan Taxi 

Tastiere e rehatshme me madhesi te plote dhe e lehte per t’u perdorur. Mause pa kabllo ju ofron akoma shume lirshmeri se tastierat e tjera. Ju mund te punoni te qete larg kompjuterit tuaj nderkohe qe jeni shtrire ose prane miqve tuaj. Tastier rezistente ndaj sperkatjeve te ujit, por edhe ne rastet me te kqija kur gota e veres, apo e lengur te frutave qe po shijonit duke punuar derdhet mbi te.

Mund te jete shume here me e rehtashme se tastiera juaj, madje dizajni i saj eshte i permiresuar ne menyre qe mos t’iu lodh dhe ne rastet kur ju e perdorni per nje kohe te gjate.

TASTIER KOMPJUTERI | A4TECH

Ne shumicen e tastierave te cilat perdoren per nje kohe te gjate shfaqin probleme. Celsat e ksaj tastjere nuk kane tendencen te bllokohen kur ju i shtypni.

Ata menjehere do te shkojne ne pozicionin e tyre normal. Perputhen mjaft mire me gishtat tuaj duke shmangur lodhjen e tyre. Shpejtesia e saj eshte nje aset i shkelqyer i cili ju kursen kohe ne oret e gjata te punes.

Nese deshironi qe shkronjat e tastierës te mund të jene te lehta ne nderrim me një click atehere kjo eshte tastiera e duhur per ju. Që të arrini nje pervoje komode dhe te rehatshme.

TASTIERE 7100N | TASTIERE SHQIP

Lidhje e përparuar e fuqishme wireless 2.4GHz me distancë deri në 10m. Stablizimi automatik i kanalit Marrësi i nano-s në prizë dhe dalje nuk jep në thelb asnjë vonesë ose konflikt lidhjeje.

Mbështetëse çelësash RoundEdge Lehtësoni goditjet në majë të gishtave. Sigurimi i orëve të rehatisë së shkrimit. Jetëgjatësia e baterisë deri në 12 muaj Shkoni më gjatë midis ndryshimeve të baterisë me inxhinierinë efikase të energjisë. Ofertë me cilësi ekstreme e garantuar gjatë gjithë jetës.

Kursim i rregullueshëm i energjisë Rregullueshme 4 Kursimi i energjisë. Do të jetë në modalitetin e gjumit në 0.2 pa pasivitet. Teknologjia e zgjuar e wireless wireless Çipi profesional ul humbjen dhe ndërhyrjet në qark. 16-në-një 16 gjeste për të kryer komandat e zgjedhura të hotkey.

TASTIERE ME WIRELESS A4TECH

Mbajteset e rregullueshme të tastierës, eksperienca më e rehatshme. Materiali plastik i zi mat, sipërfaqja me grimca mat, me një shkallë të caktuar të efektit anti-djersë, dizajni standard 104-bit. Celësi i dorës Cheng i moderuar, ndjesi komode, gdhendje lazer karakteri, i qëndrueshëm.

Jetëgjatësia, mbështetja për shumë sisteme operative Klikoni dy herë në butonin e bllokimit NUM, tastierën numerike që ka një funksion mouse, lehtë për të lëvizur treguesin e mouse në tetë drejtime, tastet majtas dhe djathtas, lart dhe poshtë funksionit të rrotës, shtypni ctrl plus “- ose + buton”.

KEYBOARD 7100N

Mundësitë e zmadhimit të faqes. Tastierë dhe maus të kombinuara, të përshtatshme dhe të shpejta! Qarku i mbylljes së filmit, performanca e papërshkueshme nga uji 2000 DPI rregullueshme. M

onitorimi i sinjalit. Një gdhendje kryesore 16 2 Raundi i evolucionit të mençurisë 6 sekonda pushim.

Modeli i butonit të modalitetit Çdo modë mund të rregullohet në intervalin 400-2000 DPI, vlera e paracaktuar e paracaktuar është 1000DPI. Butoni Huano mikroskopi, përdorimi i dorës së freskët dhe të fuqishme, çelësat përdorim më i gjatë dhe më i qëndrueshëm.

Pasi mouse është në qetësi për 10 minuta, ai automatikisht hyn në gjumë të thellë, pas 6 sekondave të fikjes së kompjuterit, mouse futet automatikisht në gjumë të thellë/ pauze.

 

tastiere a4tech keyboard shqip tastier kompjuteri ne dyqan taxi Karakteristika | TASTIERE KOMPJUTERI |
 1. -Lidhje e perparuar pa kabllo 2.4GHz e fuqishme me distance deri ne 10m. Nuk ka aspak vonesa apo ngaterresa gjate lidhjes.
 2. -Lehtesoni tastet ne maje te gishtave. Sigurimi i oreve te rehatise se shtypjes. Tani dhe punet me ore te gjata ne kompjuter do jene disi me pak te lodhshme per duart tuaja. Perputhet ne menyre te shkelqyer me formen e gishtave.
 3. -Shkoni me gjate ndermjet ndryshimeve te baterise me inxhinierine eficente te energjise.
  Tastiere dhe mouse Wireless – Set | Tastier kompjuteri
  -Bateria qe kursen energji. Do te jete ne gjendje gjumi nese per 0.2 sekonda ajo nuk perdoret. Mos u shqetesoni se e keni lene ndezur.
  -Chip Profesional i cili ul humbjen e qarkut dhe nderhyrjen, mbron tastieren nga mbinxehja.
  -16 gjeste per te kryer komanda zgjedhese te butonit. Janë të gjitha dhe më të mirat cilesi qe ju doni.

Për të shkruar ne gjuhën shqipe do të jetë e lehte pasi mjafton qe ju t’a ktheni tastieren ne gjuhen shqipe dhe të keni akses ne shkronjat e gjuhes qe deshironi. Ju mund te shkruani dhe me shkronjat ë dhe ç në këtë.

Butonat: 104 çelësa standardë.
Karakteri: gdhendje me lazer.
Jeta e funksionimit: 10 milion herë.
Bateria: 2 * AAA / 1.5V .
Madhësia: 452 153 mm.
Transmetimi: 2.4G.
Distanca e transmetimit: 15m.
Erogonomics: Dizajn me dy koka.
Rezolucioni: 2000DPI.
Shkalla e raportit: 125/250/500 Hz.
Pesha 64g.
Dimensioni: 101.3 * 63.6 * 38.7 mm.
Bateri: bateri alkaine AA * 1.

Tastiere me Wireless A4Tech Keyboard

A4Tech Keyboard | Tastier Kompjuteri | Tastiere Shqip ne Dyqan Taxi

Specifikimet | Tastiere shqip 

Lidhja me USB
Frekuenca: 2.4GHz
Operon ne distanca 10-15m
Bateri: 2 AAA
Dimensionet: 453*152*29mm
Pesha: 590g
Mouse
Sensor: Optical
Bateria: 1AA
Dimensionet: 101.3*63.6*38.7mm
Pesha: 90g

Avantazhet e saj si rehatia, shpejtesia, siguria dhe komoditeti qe ju ofron justifikojne cmimin e saj te perballueshem per pothuajse te gjithe njerezit.


Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tastiere

Be the first to review “Tastiere Kompjuteri Wireless | Tastier A4Tech Keyboard”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

4tech keyboard tastiere ne dyqan taxi shqip tastier kompjuteri

Tastiere Kompjuteri Wireless | Tastier A4Tech Keyboard