Karikues MacBook usb c | Power Adapter | Origjinal

6,900 L

45W61W87W
Pastro
KODI: karikues-macbook-usb-c Kategori: , , Etiketime: , ,

KARIKUES MACBOOK USB-C

Karikues MacBook Air Pro 45w 61w 87w | Power Adapter Usb C | Type C | Dyqan Taxi

Karikus Macbook i cili karikon ne menyre eficente dhe te shpejte pajisjen tuaj, ne zyre ,shtepi apo levizje.

APPLE MACBOOK USB C ORIGINAL CHARGER

Karikues Origjinal Macbook Air Pro Apple Original charger DyqanTaxi

Power Adapter i cili suporton cdo pajisje me porte type C .
Ky power adapter per Macbook mund te perdoret edhe per smartphone qe suportojne karikim te shpejte
Mund te siguroje deri ne 30 W energji per pajisjet tuaja te perputhshme Type C.
Karikues Macbook qe siguron nje karikim me te shpejte kur perdoret posacerisht per pajisjet Apple .
Ky karikus macbook jo vetem karikon pajsjen tuaj por dhe e mbron ate nga rryma e larte apo nga qarku i shkurter .

Power Adapter i nje performance te larte .

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Karikues

Fuqia Watt

45W, 61W, 87W

Be the first to review “Karikues MacBook usb c | Power Adapter | Origjinal”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Karikues macbook power adapter dyqan taxi blerje online shqiperi power adapter

Karikues MacBook usb c | Power Adapter | Origjinal