Wireless Keyboard Mouse Combo | r-house

2,099 L

Ka stok

Modeli: RF-8810
Materiali: ABS
Frekuenca e funksionimit: 2.4GHz
Distanca e funksionimit: 10m
Toleranca e butonave: rreth 3,000,000 here
Shpejtesia e treguesit: 800-3200 Dpi (e rregullueshme)
Fuqia e tastieres: 1 bateri AA (nuk perfshihet)
Fuqia e miut: 1 Bateri AA (nuk perfshihet)
Dimensionet e tastieres: 44 x 13.5 x 2.0 cm
Dimensionet e mouse: 11.5 x 6.5 x 3.0 cm

WIRELESS COMBO R-HOUSE

Wireless Keyboard Mouse Combo and Pc Gaming | r-house ne Dyqan Taxi 

Dizajni unik i veshur me metal i jep nje pamje te vecante dhe elegante. Hapesire e mjaftueshme midis celsave per shtypje me te lehte dhe per me teper siguri gjate perdorimit. Mouse me rregullim DPI per t’u pershtatur me nevojat tuaja. Qark i integruar i ruajtjes se baterise per jete me te gjate. Kompaktibel me te gjithe laptop-et dhe desktop permes akorduesit USB. gaming keyboard and mouse r horse

Taste te qendrueshem te cilet jane rezistent dhe ndaj sperkatjeve te ujit. Dhe ne rast pakujdesie kur nje gote me leng derdhet prane tastieres suaj nuk eshte asgje per t’u shqtesuar. Siguria e saj e dyfishte ju ofron me teper siguri. Ju mund ti hiqni tastet e saj dhe ta pastroni gjate aksidenteve te tilla.

Kembeza te forta dhe qe fiksohen lehtesisht ne cdo siperfaqe nuk lejojne levizjen e saj gjate perdorimit. Ju do te jeni perqendruar totalisht te ajo cfare po beni. Avantazhi juaj ne pune dhe loje.

Gaming Pc Keyboard and Mouse Wireless Combo  

gaming keyboard wireless and mouse pc r horse

Specifikat r-house Mouse & Keyboard

Modeli: RF-8810
Materiali: ABS
Frekuenca e funksionimit: 2.4GHz
Distanca e funksionimit: 10m
Toleranca e butonave: rreth 3,000,000 here
Shpejtesia e treguesit: 800-3200 Dpi (e rregullueshme)
Fuqia e tastieres: 1 bateri AA (nuk perfshihet)
Fuqia e miut: 1 Bateri AA (nuk perfshihet)
Dimensionet e tastieres: 44 x 13.5 x 2.0 cm
Dimensionet e mouse: 11.5 x 6.5 x 3.0 cm


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tastiere

Be the first to review “Wireless Keyboard Mouse Combo | r-house”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Wireless Keyboard Mouse Combo | r-house