Tave Gatimi Qeramike Rosmarino – Per Ushqim te Shendetshem

1,990 L

Ka stok

20133

KODI: 3830073440673 Kategori: , , , , , ETIKETIMI:

TAVE GATIMI QERAMIKE – ROSMARINO

Tave Gatimi Qeramike Rosmarino – Per Ushqim te Shendetshem

  • Me dizanj modern ne ngjyre te bardhe me te kuqe pershtatet lehtesisht ne cdo kuzhine
  • Ndertuar nga qeramika e cilësise se lartë, jashtezakonisht e qendrueshme
  • Siguron qe ushqimi juaj te mos ngjitet dhe te gatuhet me sasi minimale yndyre
  • Rezistencë e shkëlqyeshme ndaj temperaturave më të larta, deri në 240 ° C
  • E pershtatshme per perdorim ne frigorifer apo mikrovale
  • Ideale per pjekjen e mishit, peshkut, perimeve e ushqimeve te tjera te shendetshme
  • Dimensione: 31 x 15 x 8 cM
  • Brandi: Rosmarino
  • Kodi: VP0625

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Be the first to review “Tave Gatimi Qeramike Rosmarino – Per Ushqim te Shendetshem”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tave Gatimi Qeramike Rosmarino - Per Ushqim te Shendetshem