Karte memorie San disk Ultra | MicroSD Card

1,290 L5,290 L

Karte Memorie SunDisk / Kapacitete te ndryshme

128GB16GB256GB32GB64GB8GB
Pastro
KODI: karte-memorie-san-disk Kategori: , Etiketime: , , ,

KARTE MEMORIE SAN DISK | ULTRA MICROSD CARD

Karte memorie San Disk Ultra | MicroSD Card | Blerje online e sigurte ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Karte memorje nga San Disk

Nje marke e njohur ne prodhimin e ketyre aksesoreve .

SanDisk Ultra MicroSD karte memorje bli online porosit dyqan taxi

Jo vetem per nga kualiteti i larte qe disponojne por dhe nga cmimi i arsyeshem qe oforjne ne treg ne krahasim me brand-et e tjera .

Kjo karte memorje gjen perdorim ne  Mp3 players, PDA, tablete dhe shume pajisje te tjera te ngjashme. Kjo MicroSD Card ofron hapesire te madhe per ruajtjen e te dhenave si dhe transferimin e tyre.

Karte memorie qe  mund te perdoret me kompjuteret standard. Keto karta kane kapacitet te ndryshem  dhe ben transferimin e te dhenave me shpejtesi te larte .

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Karta Memorje

Memorja

128GB, 16GB, 256GB, 32GB, 64GB, 8GB

Be the first to review “Karte memorie San disk Ultra | MicroSD Card”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Karte memorie memorje dyqan taxi microsd card sun disk blerje online

Karte memorie San disk Ultra | MicroSD Card

1,290 L5,290 L

Shto ne Shporte