Karikues wireless 15W | 4in1 Fast Charger

2,990 L

Ka stok

KODI: Karikues wireless 15W Kategori: , ,

KARIKUES WIRELESS 14W 4IN1 FAST CHARGER

Karikues Wireless 15W i cili ngarkon telefonin tuaj, për iWatch dhe për AirPods njëkohësisht. Dizajni i fortë magnetik dhe ora fikse nuk bie. Në pjesën e poshtme ka disa hapje të shpërndarjes së nxehtësisë dhe material kundër rrëshqitjes, praktike dhe efikase.

Per karikim më të qëndrueshëm dhe më të shpejtë. Siguroni kontrollin e temperaturës, mbrojtje nga mbingarkesa dhe mbitensioni, duke qene ju dhe pajisjet tuaja të sigurta. Porta e karikimit kursen hapësirën tuaj në tryezën tuaj.

Specifikimet:fast charger bli online dyqan taxi
 • Materiali: ABS + PC.
 • Ngjyra: e zezë, e bardhë.
 • Hyrja: 12V / 2A ose 9V / 3A.
 • Prodhimi i telefonit celular: 15W / 10W / 7.5W / 5W.
 • Dalja e shikimit: 2.5w (për seritë iWatch 1, 2, 3, 4, 5).
 • Dalja e kufjeve: 2.0W2.5W (për karikimin pa tela Airpods 2, 3).
 • Dalja USB: 5W.
 • Ndërfaqja e hyrjes: Type-C Distanca e transmetimit të ndërfaqes: ≤8 mm.
 • Efekti i konvertimit: ≥73%.
 • Madhësia: rreth 184x92x109 mm (LxWxH).

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Karikues wireless 15W | 4in1 Fast Charger”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

wireless charger 4in1 bli online dyqan taxi

Karikues wireless 15W | 4in1 Fast Charger