Best Fast Charger for iPhone – Type C

1,490 L

Gjendje

KODI: H-fast-charger-for-iphone Categories: ,

BEST FAST CHARGER FOR IPHONE – TYPE C

Best Fast Charger for iPhone – Type C

Perdorni kete kabllo USB C Fast Charger si karikuesin e telefonit tuaj. Suporton karikim te shpejte per pajisjet iOS si iPhone 8, 8 Plus, X, XS, XR, XS Max, 11, 11 Pro dhe 11 Pro Max.

Ju mund ta perdorni dhe si nje fishe per te kaluar dokumenta, foto, video, imazhe nga telefoni juaj ne laptop. Zgjat shume me teper se kabllot e tjere dhe mundeson ngarkimin e telefonave tuaj ne menyre te sigurte dhe te shpejte.

Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Karikues

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

best iphone charger fast

Best Fast Charger for iPhone - Type C

WhatsApp chat