Rrjete per larjen e rrobave ne lavatrice

390 L490 L (-20%)

Ka stok

  • Perdoret per larjen e rrobave ne lavatrice
  • Mbron te brendshmet dhe corapet gjate larjes ne lavatrice.
  • Ruan ngjyren e rrobave gjate larjes.
  • Dimensionet: 60cm × 80 cm
  • Pesha: 15 gr
KODI: t4285 Kategori: ,

Rrjete per larjen e rrobave

Per te mbrojtur te gjitha veshjet tuaja delikate.

Rrjeta ruan rrobat , te brendeshmet ose corapet.

Ruan ngjyren e rrobave dhe nuk i demton aspak.

Nuk demton lavatricen dhe nuk demtohet gjate larjes.

Dimensionet: 60cm × 80 cm

Pesha: 15 gr

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Rrjete per larjen e rrobave ne lavatrice”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Rrjete per larjen e kepuceve ne lavatrice

Rrjete per larjen e rrobave ne lavatrice

390 L490 L (-20%)

Shto ne Shporte