Power Bank YXD A22 | Yosonda 1000mAh

1,790 L

Ka stok

KODI: Powe-Bank-YXD-A22 Kategori: , ,

POWER BANK YXD A22 YOSONDA 10000mAh

Power Bank YXD A22 nje produkt me te cilin do te jeni perhere te qete persa i perket karikimit te telefonit tuaj. Power Bank YXD A22 ka opsione te ndryshme mbrojtjeje per telefonin tuaj dhe sigurine e tije.

Power Bank YXD A22 Best Touch

Me nje dizajn te sofistikuar dhe inovativ i cili e bene teper praktik produktin per t’a marre kudo me vete. Ne udhetime, pushime apo edhe ne jeten tuaj te perditshme. Eshte teper praktik dhe i lehte per t’u perdorur. Me nje kapacitet prej 10000mAh. E bene kete produkt qe te karikoj shpejt dhe sigurt.

Specifikat:Powerbank Yosonda YXD A22 10000mAh
  • Brand: Yosonda.
  • Kapaciteti: 10000mAh.
  • Dizajn i sofistikuar dhe inovativ.
  • I lehte dhe praktik.
  • Mund t’a transportoni lehte.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Ngjyra

,

Be the first to review “Power Bank YXD A22 | Yosonda 1000mAh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

power bank YXD A22 bli online ne dyqan taxi

Power Bank YXD A22 | Yosonda 1000mAh