Earldom EH-71 | Mbajtes celulari magnetik per makinen

900 L

Ka stok

  • Mban cdo lloj celulari, ipad dhe tablete te fiksuar mire.
  • Ideal per t’u pozicionuar ne cdo makine.
  • Material plastik shume i qendrueshem dhe i forte.
  • Me rrotullim 360 grade.
  • Ngjyre e zeze.

MBAJTES MAGNETIK PER MAKINEN

Mbajtes magnetik per makinen vjen me nje cilesi super te larte me cmimin me konkurues ne treg. Mbajtesi magnetik per makinen eshte nder me te preferuarit per momentin per prakticitetin edhe funksionalitetin qe ofron.

Earldom EH-71 PER MBAJTJEN E CELULARIT NE MAKINE

Earldom eshte nder firmat me te mira per sa i perket aksesoreve te celulareve. Mbajtesi magnetik per makinen siguron fiksim maksimal te te gjithe llojeve te celulareve, ipad apo tabletave te ndryshme.

magnetic car holder mbajtes magnetic per makinen bli online dyqan taxiAi siguron nje qendrim te sigurt per mjetin tuaj celular duke mos e lejuar te bjere apo te rreshqase edhe nese makina eshte duke ecur keq.

Paisja ka nje rrotullim 36o grade keshtu ju keni mundesi ta mbani smartphone-n tuaj ne cilindo pozicion qe deshironi.

E perbere nga nja material tejet i qendrueshem te plastikes se forte ne strukture e cila premton perdorim jetegjate.

I pershtatshem per cdo peshe dhe madhesi qe mund te kene celularet tuaj.

 

Blini Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguani ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Mbajtese per celularin

Ngjyra

Be the first to review “Earldom EH-71 | Mbajtes celulari magnetik per makinen”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

magnetic car holder mbajtes magnetic per makinen bli online dyqan taxi

Earldom EH-71 | Mbajtes celulari magnetik per makinen