Mbajtese per telefonin Remax RM-C15 | Car Phone Holder

1,600 L

  • Marka : Remax.
  • Modeli : RM-C15.
  • Material : ABS.
  • Ngjyre e verdhe.
  • Permasat : 3 x 6.3 x 4.5 cm
  • Per telefonat me ekran 6 inch.
Pastro
KODI: 6954851277255 Kategori: , ,

MBAJTESE PER TELEFONIN REMAX RM – 15

Mbajtese Remax RM-15 eshte nje mbeshtetese per telefonat celular teksa jeni duke i dhene i makines apo kur deshironi te mos e mbani telefonin ne zyre apo ne shtepi. Kjo mbeshtetese eshte zgjedhja me e zgjuar qe mund te beni sepse siguron nje fiksim perfekte per celularin tuaj dhe mbi te gjitha ka nje rrotullim 360 grade.

MBESHTETESE SMARTPHONE REMAX

Mbeshtetjesa Remax RM-15 eshte ideale per mbajtjen e telefonave qe kane nje ekran 6 inch ose edhe pak me te vogel.

Ajo eshte jashtezakonisht praktike dhe fuksionale saqe ju mund edhe ta rregulloni pozicionimin e saj vetem me nje dore.

Kjo mbshtetese eshte e afte te perputhet me shumicen e telefonave qe perdoren me se shumti vitet e fundit.

Rrotullimi 360 grade e bene kete paisje akoma edhe me shume funksionale edhe mundeson qe te merrni prej telefonit tuaj nje pamje optimale.

Montohet lehtesisht si edhe nuk do te hasni veshtiresi per ta hequr nga siperfaqja ne te cilen e keni vendosur.

Ajo nuk e lejon rreshqitjen e asnje telefoni celular pavarsisht vozitjes apo lekundjeve qe mund te ndodhin ne mjedisin perreth.

SPECIFIKIMET

Marka : Remax

Modeli : RM-C15REMAX RM C15 Multifunction mbajtese celularesh per makine produkt online dyqan taxi

Cilesi tejet e larte.

Material : ABS

Ngjyre e verdhe.

Permasat : 3 x 6.3 x 4.5 cm

Perputhet me te gjithe llojet e telefonave.

Per telefonat me ekran 6 inch.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaje produktin ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mbeshtetese celulari

Ngjyra

,

Ngjyra

E verdhe, E bardhe

Be the first to review “Mbajtese per telefonin Remax RM-C15 | Car Phone Holder”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

REMAX RM C15 Multifunction mbajtese celularesh per makine produkt online dyqan taxi

Mbajtese per telefonin Remax RM-C15 | Car Phone Holder