Mbajtese Universale telefoni per ne makine

900 L

Ka stok

Lehtesisht e perdorshme
E fiksuar dhe mbron telefonin tuaj ne menyre eficente nga tronditjet.

KODI: mbajtese-universale-telefoni Kategori: , , Etiketime: , , , ,

MBAJTESE UNIVERSALE TELEFONI

Mbajtese Universale | Porosi online ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Mbajtese universale per makine ,  apo kudo qe ju keni nevoje . Praktike dhe ju ofron lehtesi perdorimi gjate kohes qe jeni duke udhetuar ne makine , apo duke kryer nje pune tjeter.

Mund tíu pergjigjeni thirrjeve nderkohe qe jeni duke drejtuar makine pa asnje pengese . Mund ta vendosni ne kroskot ose ku mund tíu pershatet edhe ne timon .

Mban te sigurt telefonin tuaj. Mund te perdoret dhe neper zyra si mbajtese te kornizave . Ka nje material te forte , fleksibel i cili mund te plotesoj e nevojat e vendeve te ndryshme .

Lehtesisht e perdorshme
E fiksuar dhe mbron telefonin tuaj ne menyre eficente nga tronditjet.

I pershtatshem per lartesine e pasqyres: 50-80 mm / 1,96-3,14 ”

Gjeresia e telefonit celular te perputhshem: 45-90 mm / 1.77-3.54 ”


Dyqan Taxi | Portali me i madh i shitjeve Online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Mbajtese Universale telefoni per ne makine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese telefoni per makine bli online ne dyqan taxi

Mbajtese Universale telefoni per ne makine