Earldom Car Phone Holder | Mbajtese Universale

1,200 L

Ka stok

  • Ofron stabilitet te sigurt.
  • Me rrotullim deri ne 360 grade.
  • Vendoset ne cilindo drejtim qe deshironi.
  • Per ekrane deri ne 6 inç.
  • Material Silikoni+ABS.
KODI: 6971410551519 Kategori: , , ,

MBAJTESE UNIVERSALE PER MAKINEN EARLDOM

Per te gjithe ju qe jeni te detyruar te beni udhetime te shpeshta apo per te gjithe ju qe mund t’ju duhet te udhetoni per ore te gjata, mbeshtetesja Earldom eshte ajo qe duhet te merrni patjeter para udhetimit tuaj. Celulari eshte nje mjet tashme i pandashem per ne sepse na mban me te lidhur me njerezit dhe boten edhe ndaj perdorimi yne ndaj tij eshte shume i larte.

Per te pasur nje perdorim te sigurt edhe per aq kohe sa deshironi zgjidhni kete mbeshtetese per nje udhetim te sigurt dhe te qete.

MBESHTETESE TELEFONI – ERALDOM CAR PHONE HOLDER

Mbeshtetesja Earldom eshte e perbere prej materialit te plastikes ABS dhe Silikonit ne menyre qe mos ta demtoje celularin tuaj me saje te shtrengimit qe ofron.

Nje perberje e tille nuk e lejon celularin tuaj qe te rreshqase apo te bjeri edhe nese ju jeni duke udhetuar ne nje rruge me gunga.

Mbajtesi mund te mbahet shume mire edhe ne shtepi apo zyre, kur ju mund te beni disa gjera njekohesisht duke perdorur celularin nga njera ane dhe nga tjetra vazhdoni punen tuaj.

E perputhshme me te gjitha llojet e celulareve qe perdoren me se shumti gjate koheve te fundit, por me saktesisht perputhet me te gjithe telefonat qe kane nje ekran 6 inch.

Mund ta rregulloni drejtimin e saj edhe me nje dore, aq prakticitet dhe funksionalitet ofron.

Mund te pozicionohet ne te gjitha drejtimet qe deshironi per t’ju dhene nje fushe pamje me te qarte aty kumd te ndodheni ne makine tuaj pasi rrotullohet deri ne 360 grade.

Mund te pastrohet me nje leter te thate ose gjysem te lagur.

Vendoset edhe qendron shume mire edhe mbi siperfaqe xhami.

SPECIFIKAT

Stabilitet i lartë dhe i fortë.mbajtes telefoni makine car holder bli online dyqan taxi

Super i sigurt per celuarin tuaj.

Me levizje rrotulluese 360 grade.

Garanton sigurine tuaj gjate udhetimit.

E pershtatshme per ekrane deri ne 6 inç.

Material silikoni dhe ABS.

Nuk e lejon telefonin tuaj te rreshqase apo ta demtoje me kapeset e saj.

Ngjyre e zeze e kombinuar me te verdhen.

Bli Mire, Bli Lire duke Porositur Online vetem ne Dyqan Taxi.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Mbajtese

Ngjyra

Be the first to review “Earldom Car Phone Holder | Mbajtese Universale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtes telefoni makine car holder bli online dyqan taxi

Earldom Car Phone Holder | Mbajtese Universale