JoyRoom JR-Ok3 | Mbajtese celulari | Car Holder

1,800 L

Ka stok

  • Marka: JOYROOM.
  • Numri: JR-OK3.
  • Materiali: ABS + Silikoni.
  • Modelet e ekranit qe perputhet : 4-6.7 inç
  • I përputhshëm me: Apple / Xiaomi / Huawei etj.
KODI: K-200720-017 Kategori: ,

MBAJTESE CELULARI JOYROOM JR-OK3

Mbajtesja e celularit per ne makine Joyroom JR-OK3 eshte shume fleksibel sepse rregullohet dhe montohet shume lehtesisht. Mund ta perdoni ne cilindo moment qe keni nevoje per te dhe kudo qe deshironi.

Ajo e mbron telefonin tuaj nga demtimet e mundshme dhe ju mban edhe ju vet, me te relaksuar dhe te sigurt gjate perdorimit te celularit.

MBESHTETESE TELEFONI PER MAKINEN JOYROOM JR-OK3

Mbeshtetesja e celularit JoyRoom JR-OK3 eshte e perputhshme per modelet qe kane nje ekran me nje gjatesi 4-6.7 inch.

Ajo premton nje perdorim te pakufizuar persa i perket telefonave celualr qe mund te mbaje.

Ju mund ta drejtoni lehtesisht me dore ne cilindo pozicion apo fushe pamje qe deshironi te merrni prejcelularit tuaj.

Mbajtësi mund të shtrihet deri ne 25cm dhe krahu teleskopik mund të rrotullohet deri ne 360 grade.

SPECIFIKIMETmbeshtetese celulari per makinen bli online dyqan taxi

Marka: JOYROOM.

Numri: JR-OK3.

Materiali: ABS + Silikoni.

Pesha neto e mbajteses : 176.5g.

Modelet e ekranit qe perputhet : 4-6.7 inch

Permasat : 117 * 155 * 109mm

I përputhshëm me: Apple / Xiaomi / Huawei etj.

Bli Online, Bli Mire vetem Dyqan Taxi.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Mbeshtetese celulari

Ngjyra

Be the first to review “JoyRoom JR-Ok3 | Mbajtese celulari | Car Holder”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbeshtetese celulari joyroom jr ok 3 bli online dyqan taxi

JoyRoom JR-Ok3 | Mbajtese celulari | Car Holder