Selfie Stick dhe Tripod me Bluetooth Xiaomi Mi

3,500 L

Ka stok

KODI: i-2120744 Kategori: ,

SELFIE STICK DHE TRIPOD XIAOMI MI

Selfie stick dhe tripod per fotot tuaja ne nje pajisje te vetme Xiaomi Mi.

I pershtatshem per iPhone, Samsung, LG dhe smartphone te ndryshem me gjeresi 3.4 inch.

Lartesia e rregullueshme nga 180 mm ne 490 mm.

Dizajn kompakt per ta marre me vete apo per ta vendosur mbi nje siperfaqe te sheshte si nje tripod.

Tripodi Xiaomi Mi selfie stick gjithashtu vjen me nje telekomande Bluetooth qe ju lejon te beni fotografi edhe ne largesi.

Me ane te tij ju mund te me miqte tuaj foto ne grup.

Karakteristikaxiaomi mi selfie stick tripod blerje online ne dyqan taxi

  • Ngjyra: E zeze
  • Materiali: Aliazh alumini
  • Pesha: 133g
  • Versioni i Bluetooth:  3.0
  • Gjatesia maksimale: 70cm
  • Gjatesia e palosur: 19cm
  • Kendi i rrotullimit: 270
  • Madhesia: 5 * 4 * 19cm
  • Bateria: 65mAh

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Selfie Stick

Ngjyra

Be the first to review “Selfie Stick dhe Tripod me Bluetooth Xiaomi Mi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

selfie stick dhe tripod ne shitje online ne dyqan taxi

Selfie Stick dhe Tripod me Bluetooth Xiaomi Mi