Shkop Selfie dhe tripod 2 ne 1 | Gimbal Stabilizer L08

4,590 L

Ka stok

KODI: shkop-selfie Kategori: ,

SHKOP SELFIE DHE TRIPOD 2 NE 1 

Kapni momentet tuaja te preferuara me Gimbal Stabilizer L08 ne cdo vend ku ju deshironi. Me nje dizajn praktik dhe teper i lehte ne perdorim.

Gimbal stabilizer L08 per momente te paharrueshme

Stabilizuesi Pan-tilt automatikisht gjen pozicionin e ekuilibrit për të siguruar që telefoni të mbetet i qëndrueshëm gjatë lëvizjes, pavarësisht nëse ekrani i telefonit është horizontale apo vertikale. E rehatshme për mbajtjen e dorës, Zgjatja me 4 shkopinj aliazh alumini.

Mbërthese telefonike prej gome e mban pajisjen më të qëndrueshme.  Stabilizuesi dore përdor një akselerometër elektronik për të siguruar ekuilibrin e shkopit selfie gjatë lëvizjes dhe lëkundjes, duke siguruar që imazhi dhe videoja e kapur të jenë gjithmonë të qarta. Një prekje për të kaluar, Ai gjithashtu mund të jetë i qëndrueshëm në kënde të ndryshme. mund të vendosni çdo kënd duke klikuar në butonin rrotullo bllokimin dhe të regjistroni ose regjistroni video në këto kënde.

Projektuar me një telekomandë wireless Bluetooth, i cili është i ngulitur në vetë pajisjen dhe është i ndashëm, ju mund ta rrëshqisni lehtë kur duhet ta përdorni dhe të lidheni shpejt. Dhe gjithashtu mund të përdorni me lehtësi kabllon USB për t’u rimbushur plotësisht kur mbaron bateria.

Tripodi me shkop selfie 1 Axis është midis shkopit të zakonshëm të selfies dhe stabilizuesit 3-Axis.Kurseni kohën tuaj, nuk ka nevojë të shkarkoni aplikacionin për ta bërë fotografi.

I pajtueshëm për Apple iPhone 11 / X / Xr / XS Max / 8 / 6s, Samsung Galaxy S10 + / S10 / S9 / S9 + / S8, Huawei P30 Pro, I përshtatshëm për udhëtime, takime familjare dhe miqsh, udhëtime dhe shëtitje , dëborë, ski.

Specifikat:shkop selfie bli online ne dyqan taxi
  • Profesionale dhe Portabël
  • I lehte ne perdorim.
  • Perdorim ne ambjente te hapura dhe te mbyllura.
  • Mban deri ne 2 ore bateri pas karikimit.
  • Miqesor me natyren.
  • Fleksibel.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Ngjyra

Be the first to review “Shkop Selfie dhe tripod 2 ne 1 | Gimbal Stabilizer L08”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shkop selfie dhe tripod telefoni bli online ne dyqan taxi

Shkop Selfie dhe tripod 2 ne 1 | Gimbal Stabilizer L08