Shkop selfie multifunksional per foto me doreze

900 L

Ka stok

  • Mund ta manovroni sipas deshires suaj
  • I pershtashem per nje larmishmeri telefonash
  • Shkopin ju mund ta levizni  brenda kendit 180 grade
  • Lidhet vetem me kameren e telefonit
  • Doreza nuk lejon djersitjen e duarve

 

KODI: K-190520002 Kategori: , ,

SHKOP PER FOTO SELFIE ME DOREZE

Rrjetet sociale jane shtepia jone e dyte per te cilen kujdesemi qe te jete po aq e kuruar, e persosur njesoj si banesa jone. Qe te arrijme te bejme kete duhet qe te kujdesemi per fotot apo videot tona. Ndaj shpesh here nuk e arrijme per te marr nje rezultat disi te bukur ne fund. Shkopi per foto selfie multifunksional Monopod tashme do te jete fotografi juaj profesionist.

SHKOP SELFIE PER IPHONE DHE ANDROID | DYQAN TAXI

Me nje shkop qe zgjatet dhe zvogelohet njekohesisht ju do te keni mundesine te beni foto nga cdo vend qe ndodheni me nje siperfaqe te larte apo te ulet. Ai mund te mbaje gjithe iphonet dhe androidet ne te pasi eshte i strukturuar per te gjitha markat e telefonit. Shkopi ka nje monopod ne te cilin ju do te fiksoni telefonin tuaj pa asnje merak se ai mund te rreshqase.

FOTO DHE VIDEO CILESORE

Doreza eshte e perbere nga materiale te cilesise se larte qe nuk e lejojne djersen te pengojne komoditetin tuaj gjate mbajtjes se shkopit. Shkopin ju mund ta levizni ne cilindo drejtim brenda kendit 180 grade. Per te funksionuar ju nuk keni nevoje ta karikoni, ta lidhni me bluetooth apo internet pasi ai ka nje kabull qe lidhet direkt me kameren e telefonit tuaj.

DOREZE E GOMUAR

Doreze e gomuar per te mbajtur me lehte ne dore. Ne kete menyre selfie stick nuk do te rreshkase nga dora juaj.
Nje siguri e larte per te shmangur te gjitha aksidentet.

SHKOP PER FOTO SELFIE MULTIFUNKSIONALE 

  • Mund ta perdorni sipas deshires suaj
  • I pershtashem per iphon dhe androidShkop per foto multifunsionale MONOPOD
  • Shkopi levizet brenda kendit 180 grade
  • Lidhet vetem me kameren e telefonit
  • Doreza nuk lejon djersitjen e duarve

 

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Selfie Stick

Ngjyra

Be the first to review “Shkop selfie multifunksional per foto me doreze”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Shkop selfie per foto multifunsionale monopod

Shkop selfie multifunksional per foto me doreze