Samsung Galaxy Buds Plus | Kufje

2,800 L

Ka stok

 • Kufje dinamik me dy drejtime:
 • Tweeter (Pastroni shënime të larta).
 • Woofer (bas i pasur dhe i fuqishëm).
 • Cilesi e larte.
 • Tingull i paster.
KODI: Samsung Galaxy Buds Plus Kategori: , ,

KUFJE SAMSUNG GALAXY BUDS PLUS

Kufjet Buds Plus wireless me tingull nga AKG  dhe bas të pasur dhe tingull te paster.Tingulli i pasur dhe natyror tani zgjerohet nga Galaxy Buds + sistemi i ri, i kufjeve dinamikë me dy drejtime. Basi i fuqishëm dhe notat e larta të freskëta do t’ju bëjnë të lëvizni në ritëm kudo që të shkoni.

Perjetoni thirrje të kristalta dhe cilësi të pashembullt të zërit me 2 mikro të jashtme inovative që marrin zërin tuaj dhe e ruajnë atë kundër zhurmave në sfond.

KUFJE WIRELESS BUDS PLUS

Kapni detajet e muzikës dhe videove tuaja në audion e ekuilibruar dhe të gjerë të hartuar nga AKG. Tingulli i kënaqshëm i cilësisë së studios është i pastër dhe natyral, duke rritur dëgjimin e podkasteve, librave audio dhe thirrjeve telefonike.

Luaj muzikë pa u shqetësuar për jetën e baterisë. Gëzoni deri në 11 orë kohë të pandërprerë të dëgjimit me një karikim të vetëm që shtrihet në 22 orë totale me kutinë e karikimit Galaxy Buds +.

Specifikat:kufje wireles earbuds plus bli online dyqan taxi
 • Kufje dinamik me dy drejtime:
 • Tweeter (Pastroni shënime të larta).
 • Woofer (bas i pasur dhe i fuqishëm).
 • Cilesi e larte.
 • Tingull i paster.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Kufje

Be the first to review “Samsung Galaxy Buds Plus | Kufje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Samsung Galaxy Buds Plus kufje bli online dyqan

Samsung Galaxy Buds Plus | Kufje