Samsung Galaxy S6 Headphone | Stereo

590 L

Ka stok

Karakteristika 
  • Dizajn Klasik me pershtatje te rehatshme.
  • Kontroll me butona.
  • Lidhje permes folese 3.5mm
  • Perdoret per te gjithe Smartphone Samsung.
KODI: H-SAMSUNG-STEREO-HEADSET Kategori: ,

SAMSUNG GALAXY S6 STEREO HEADPHONE

Kufje per Samsung | Galaxy S6 Stereo Headphone

Dizajn Ergonometrik dhe i rehatshem per t’u veshur. Me kufjet Samsung brenda veshit, muzika juaj e smartphone-it tingellon e mahnitshme. Eshte ideale per aktivitetet ne natyre.
Kablloja ka nje strukture specifike e cila zvogelon rremujen e kabllove, dhe nje buton me 3 veprime per pergjigjen e thirrjeve telefonike dhe kontrollin e volumit.
Karakteristika 
  • Dizajn Klasik me pershtatje te rehatshme.
  • Kontroll me butona.
  • Lidhje permes folese 3.5mm
  • Perdoret per te gjithe Smartphone Samsung.

    Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Kufje

Be the first to review “Samsung Galaxy S6 Headphone | Stereo”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Samsung Galaxy s6 Stereo Headset

Samsung Galaxy S6 Headphone | Stereo