Karikues origjinal per Samsung | Fast Charging

890 L

Ka stok

KODI: H-SAMSUNG-FAST-CHARGING-2IN1 Kategori: ,

KARIKUES ORIGJINAL PER SAMSUNG

Karikues Origjinal per Samsung

Nje karikues origjinal dhe i shpejte. I adaptueshem per Samsung Galaxy S7, S7 Edge, S6, S6 Edge + dhe Note 5 dhe 4. Karikuesi i sakte i cili vjen me keto telefona. Dizajni kompakt ju lejon ta merrni ate me vete ne udhetimet tuaja.

Vjen me 2 pjese te vecanta te cilat pershtaten lehtesisht me njera tjetren.


Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Karikues

Be the first to review “Karikues origjinal per Samsung | Fast Charging”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karikues origjinal samsung

Karikues origjinal per Samsung | Fast Charging