Karikues origjinal per Samsung | Fast Charging

890 L

Gjendje

KODI: H-SAMSUNG-FAST-CHARGING-2IN1 Categories: ,

KARIKUES ORIGJINAL PER SAMSUNG

Karikues Origjinal per Samsung

Nje karikues origjinal dhe i shpejte. I adaptueshem per Samsung Galaxy S7, S7 Edge, S6, S6 Edge + dhe Note 5 dhe 4. Karikuesi i sakte i cili vjen me keto telefona. Dizajni kompakt ju lejon ta merrni ate me vete ne udhetimet tuaja.

Vjen me 2 pjese te vecanta te cilat pershtaten lehtesisht me njera tjetren.


Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Karikues

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

karikues origjinal samsung

Karikues origjinal per Samsung | Fast Charging

WhatsApp chat