Ore Samsung Galaxy Watch 3 R840 45mm

29,500 L

Ka stok

KODI: H-987690 Kategori: ,

ORE SAMSUNG GALAXY WATCH 3 R840 45MM

Ore e re inteligjente Samsung Galaxy 3 R840 me nje monitor shendetesor me te avancuar.

Galaxy Watch3 kombinon produktivitetin e nje smartphone me teknologjine me te avancuar te shendetit ne nje pajisje te vetme klasike dhe premium.

Dizajn klasik dhe premium me nje kornize rrotulluese precize per shfletimin e aplikacioneve.

Kontrolloni presionin e gjakut permes aplikacionit Samsung Health Monitor kudo qe te jeni. Perpara se ta perdorni kete vecori per here te pare kalibroni ate me nje monitor te presionit te gjakut dhe më pas sensoret inteligjentë do të matin presionin permes pulsit tuaj.

I pajisur me mbi 120 programe ushtrimesh ne shtepi per te zgjedhur, Galaxy Watch3 ju ndihmon te jeni ne forme pa dale nga shtepia.

Zgjidhni nje program nga telefoni juaj dhe hapni ekranin ne televizorin tuaj inteligjent ndersa ushtroheni per te kontrolluar rrahjet e zemres ne kohe reale.

Karakteristika:

  • Marka: Samsung
  • Modeli: Galaxy Watch3 R840 (45 mm)
  • Material: celik inox
  • Rrip: Lekure
  • Gjuhët: anglisht, gjermanisht, spanjisht, italisht, frëngjisht, portugalisht

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Ore Samsung Galaxy Watch 3 R840 45mm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

samsung r840 galaxy watch 3 smartwatch shitje online ne dyqan taxi

Ore Samsung Galaxy Watch 3 R840 45mm