Yoga Mat Carpet | Tapet per joga dhe fitness ne shtepi

1,390 L

Ka stok

 • Tapet cilesor per joga.
 • Material ekologjik dhe jo toksik.
 • I lehte dhe praktik per t’u transportuar kudo.
 • Mund te pastrohet lehte.
 • Nuk lejon thithjen e djersese apo papastertive te tjera.

YOGA MAT CARPET TAPET PER JOGA 

Yoga mat carpet, tapet ideal per te gjithe njerzit e apasionuar pas yoga, cilseia me e mire in Tirana. Tapet per joga vjen per ju me nje material shume cilesore dhe rezistent i cili do e beje eksperiencen tuaj akoma edhe me efektive. Ne tre ngjyra te ndryshme, purple, blu dhe pink.

tapet cilesor per yoga blerje online dyqan taxiTAPET PER FITNESS TIRANA

Eko-Friendly dhe Mat Tear Anti-me sipërfaqe të njëanshme jo-rrëshqitse. Tapeti per yoga vjen me një avantazh të shkëlqyeshëm rezistent ndaj rrëshqitjes për të parandaluar dëmtimet.

Ne besojmë në krijimin e produkteve më të mira eko-miqësore që janë të sigurta për trupin, mendjen dhe shpirtin tuaj.

Perberja e riciklueshme eshte material silikoni i biodegradueshëm, 100% jo toksike dhe i sigurt për njerëzit, materiali me cilësi të mirë do të parandalojë thithjen e djersës dhe papastërtisë në dyshek. Kjo e bene teper te lehte per t’a mirembajtur.

Tapeti per joga eshte teper i lehte per t’u transportuar kudo qe ju keni nevoje, ne udhetime, pushime, apo udehtime pune. SLIP YOGA MAT 

Eshte praktik dhe me nje diazajn posacerisht te krijuar per rehatine tuaj. Gjithashtu eshte teper i lehtë për t’u pastruar. Teknologjia rezistente ndaj lagështirës dhe materiali me cilësi të lartë bëjnë qe tapeti per yoga të lahet lehtësisht me ujë dhe sapun.

TAPET CILESOR PER FITNESS DHE YOGA TIRANA

Tapeti siguron rehati për njerëzit e të gjitha formave dhe madhësive. Vjen me material eko-miqësor me dendësi të lartë, dysheku premium i trashë 4 mm ne te cilin ju mund te mbeshtesni me rehati gjunjët dhe bërrylin, koken etj, ndërsa ju mban të ekuilibruar dhe te sigurt. Best time of day for yoga is in the morning.

TIME TO DO YOGA

Ruajtja dhe kujdesi – Elasticiteti i jashtëzakonshëm ju lejon të mbani ekuilibrin tuaj gjatë çdo ushtrimi qe ju keni deshire te praktikoni. Gjithashtu ju asnjehere nuk duhet t’a vendosni tapetin per yoga ne lavatrice, pasi materiali i tij do te konsumohet dhe nuk do te kete te njejtin efekt si me pare.

Benefits of deep breathing in Yoga jane te shumta | Breathe deeply

Rrit nivelin e energjisë | Blood pressure

Heart rate | Body and mind | Blood flow | Deep breathing exercises

Për shkak të rritjes së fluksit të gjakut, ne marrim më shumë oksigjen në gjak. Oksigjeni i rritur rezulton në rritjen e niveleve të energjisë.

Përmirëson qendrimin:

Besoni apo jo, qendrimi i keq ka të bëjë me frymëmarrje të pasaktë. Nëse nuk besoni, provojeni vetë. Mundohuni të merrni frymë thellë dhe të vini re se si trupi juaj fillon të drejtohet gjatë procesit. Kur mbushni mushkëritë me ajër, kjo automatikisht ju inkurajon që të ndreqni shtyllën kurrizore.

PERFORM YOGA | UPPER CHEST WORKOUTS

Redukton inflamacionin

Stress response | Yoga poses | Controlled breaths | Belly breathing

Thuhet shumë se sëmundjet si kanceri lulëzojnë vetëm në trupa me natyrë acidike. Frymëmarrja e thellë thuhet se zvogëlon aciditetin në trupin tuaj, duke e bërë atë alkalin. Stresi gjithashtu rrit nivelin e aciditetit në trup. Frymëmarrja gjithashtu zvogëlon stresin dhe kështu aciditetin.

Detoksifikon trupin | HOT YOGA

Dioksidi i karbonit është një mbetje toksike natyrore që del nga trupi ynë vetëm përmes frymëmarrjes. Por kur mushkëritë tona kompromentohen nga frymëmarrja e cekët, sistemi tjetër i detoksifikimit fillon të punojë më shumë për të dëbuar këto mbeturina. Kjo mund ta bëjë trupin tonë më të dobët dhe të çojë në sëmundje.

Stimulon sistemin limfatik | Immune system

Ndërsa frymëmarrja jonë është ajo që lëviz limfën, frymëmarrja e cekët mund të çojë në një sistem limfatik të ngadaltë i cili nuk do të detoksifikohet siç duhet. Frymëmarrja e thellë do t’ju ndihmojë të merrni limfën që rrjedh siç duhet, në mënyrë që trupi juaj të punojë në mënyrë më efikase.

Përmirëson tretjen

Frymëmarrja e thellë furnizon më shumë oksigjen në të gjitha pjesët e trupit tonë, përfshirë sistemin tonë të tretjes, duke e bërë atë të funksionojë në mënyrë më efikase.

Rrjedhja e rritur e gjakut për shkak të frymëmarrjes së thellë gjithashtu inkurajon veprimin e zorrëve që përmirëson më tej tretjen tuaj të përgjithshme. Përveç kësaj, frymëmarrja e thellë rezulton në një sistem nervor më të qetë, i cili nga ana tjetër gjithashtu rrit tretjen optimale.

Kombinoje me kostum per Yoga Copper Fit. Thick yoga Mat carpet. The best time to practice yoga is in the morning.

T mat carpet bli online dyqan taxi tiranaapeti Yoga është gjithçka që dëshironi në një dyshek joga: ngjyra të ftohta, kapje e thjeshte, rehati e shkëlqyer dhe e bërë me materiale të qëndrueshme dhe shume rezistente.

Tapetet Jade Yoga ofrojnë një nivel më të lartë tërheqjeje. Ne përdorim gome natyrale; ka një kapje shumë më të fortë dhe ka më shumë jastëk se çdo gome sintetike në treg (PVC, PER, TPE, EVA). Prodhimet tona janë bërë me materiale të qëndrueshme, të dizajnuara për të siguruar një kontroll të sigurt për t’ju ndihmuar të mbani pozën tuaj aq sa ju deshironi.

Nje dizajn komod dhe shume rezistent per ju. YOGA Tirana

TAPET YOGA TIRANA

Sjellja e produkteve të yogas me materiale të qëndrueshme është përparësia jonë e parë. Me fat për ne, goma natyrale është materiali më i qëndrueshëm dhe me performancën më të mirë për tapetet mat te yogas. Ne jemi të përkushtuar te kemi produkete sa me cilesore dhe rezistente si edhe komode per te gjithe klientet tane.

YOGA CARPET

Përveç kësaj, të gjitha tapetet yoga qe ne ju sjellim janë bërë dhe prodhuar në Shtetet e Bashkuara “”Prodhimi amerikan” do të thotë gjithashtu cilësi dhe siguri, duke na dhënë shumë më shumë kontroll mbi materialet e përdorura në produktet tona dhe procesin e prodhimit nga fillimi në fund.

SPECIFIKAT | Yogayoga carpet bli online dyqan taxi
 • Tapet per yoga.
 • Material ekologjik dhe jo toksik.
 • I lehte dhe praktik per t’u transportuar kudo.
 • Mund te pastrohet lehte.
 • Nuk lejon thithjen e djersese apo papastertive te tjera.
 • Rezistent ndaj rreshqitjeve, i sigurt ne perdorim.
 • Mund te ushtroni cdo ushtrim qe keni deshire, me siguri te plote.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

, ,

Be the first to review “Yoga Mat Carpet | Tapet per joga dhe fitness ne shtepi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mat carpet bli online dyqan taxi

Yoga Mat Carpet | Tapet per joga dhe fitness ne shtepi