Huawei Smart Band | Byzylyk Inteligjent

2,900 L

Ka stok

Regjistron aktivitetin tuaj sportiv
Kontrollon hapat
Monitoron kalorite e djegura
Perdorim i gjate
Merrni telefonata dhe mesazhe
Wireless & Bluetooth
Bluetooth : V4.2
Smart Watch me karikim deri ne 28 dite
Waterproof IP57

KODI: 210245190JN69013128 Kategori: , , Etiketime: , , , , , ,

SMARTBAND HUAWEI

Huawei Smart Band | Blerje Online | Dyqan Taxi

Huawei Smart Band balanconi jeten tuaj .Monitoroni ciklin e gjumit, merrni njoftime per te kryer levizje, ndiqni djegjen e kalorive, meditimin e udhezuar dhe kryeni stervitje te frymemarrjes per menaxhimin e stresit. Edhe kur telefoni juaj nuk eshte i arritshem, beni dhe merrni telefonata me nje altoparlant dhe nje mikrofon te integruar, pergjigjuni mesazheve, kontrolloni rezultatet, luani muzike dhe me shume. Smart Band  eshte e pajtueshme me smartphone Android dhe iOS.

SmartBand Huawei

Smart Band Huawei A1 Dyqan taxi

Regjistron aktivitetin tuaj sportiv
Kontrollon hapat
Monitoron kalorite e djegura
Perdorim i gjate
Merrni telefonata dhe mesazhe
Wireless & Bluetooth
Bluetooth : V4.2
Smart Watch me karikim deri ne 28 dite
Waterproof IP57

Blerje Online te Sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Huawei Smart Band | Byzylyk Inteligjent”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Huawei Smart Band smartWatch blerje online Dyqan Taxi

Huawei Smart Band | Byzylyk Inteligjent