Sport Smart Watch | Ore Dore Sportive | Bli Online

12,900 L

Ka stok

Regjistron aktivitetin tuaj sportiv
Kontrollon hapat
Monitoron kalorite e djegura
Perdorim i gjate
Pesha: 54 g
Bluetooth : V4.0
Sport Smart Watch
Life Waterproof
Smart watch qe Suporton Android 4.3+dhe iOS 8+
Bateria : 380mAh

 

KODI: 2017010130 Kategori: , Etiketime: , , , , ,

ORE SMART SPORTIVE

Sport Smart Watch | Waterproof | Ore Dore Sportive Waterproof | Blerje online ne Dyqan Taxi |

Balanconi jeten tuaj .Monitoroni ciklin e gjumit, merrni njoftime per te kryer levizje, ndiqni djegjen e kalorive, meditimin e udhezuar dhe kryeni stervitje te frymemarrjes per menaxhimin e stresit. Sport Watch  eshte e pajtueshme me smartphone Android dhe iOS. Smart Watch eshte rezistente ndaj ujit dhe xhami pengon ekranin nga gervishtja. Monitroron automatikisht ushtrimet e zgjedhura, monitoron rrahjet e zemres dhe zbulon kur ndryshoni aktivitetet.

ORA SMART SPORTIVE

Ore Dore Sportive S928 Dyqan Taxi Bli Online

  • Regjistron aktivitetin tuaj sportiv
  • Kontrollon hapat
  • Monitoron kalorite e djegura
  • Perdorim i gjate
  • Pesha: 54 g
  • Bluetooth : V4.0
  • Sport Smart Watch | Ore Waterproof
  • Life Waterproof
  • Smart watch qe Suporton Android 4.3+dhe iOS 8+
  • Bateria : 380mAh

Ore Dore Sportive | Blerje Online | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Sport Smart Watch | Ore Dore Sportive | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

smart watch monitorim kalorish asistentit personal ore sportive blerje online

Sport Smart Watch | Ore Dore Sportive | Bli Online