Digital Watch Sunroad | Smart Watch

1,990 L

Ka stok

Regjistron aktivitetin tuaj sportiv
Kontrollon hapat
Monitoron kalorite e djegura
Perdorim i gjate
Merrni telefonata dhe mesazhe
Wireless & Bluetooth
Suporton pajisje Android dhe iOS

KODI: sunroadB1117 Kategori: , Etiketime: , , , , , ,

ORE ME BATERI

Digital Watch Sunroad , mund ta beni porosi online tashme dhe ne Dyqan Taxi .

Balanconi jeten tuaj .Monitoroni ciklin e gjumit, merrni njoftime per te kryer levizje, ndiqni djegjen e kalorive, meditimin e udhezuar dhe kryeni stervitje te frymemarrjes per menaxhimin e stresit. Edhe kur telefoni juaj nuk eshte i arritshem, beni dhe merrni telefonata me nje altoparlant dhe nje mikrofon te integruar, pergjigjuni mesazheve, kontrolloni rezultatet, luani muzike dhe me shume. Digitial Watch Sunroad  eshte e pajtueshme me smartphone Android dhe iOS.

Digital Watch

Regjistron aktivitetin tuaj sportiv
Kontrollon hapat
Monitoron kalorite e djegura
Perdorim i gjate
Merrni telefonata dhe mesazhe
Wireless & Bluetooth
Suporton pajisje Android dhe iOS

Zgjidh me mire & me lire | DYQAN TAXI

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

SmartWatch

Be the first to review “Digital Watch Sunroad | Smart Watch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Digital Watch Smart Watch dyqan Taxi

Digital Watch Sunroad | Smart Watch