Smart Band Huawei A1 | Byzylyk Inteligjent

4,900 L

Regjistron aktivitetin tuaj sportiv
Kontrollon hapat
Monitoron kalorite e djegura
Perdorim i gjate
Merrni telefonata dhe mesazhe
Wireless & Bluetooth
Bluetooth : V4.2
Karikim deri ne 28 dite
Waterproof IP57

E BardheE zeze
Pastro
KODI: HUAWEI-A1 Kategori: , , Etiketime: , , , , , ,

SMARTBAND HUAWEI A1

Smart Band Bracelet | Huawei | Bli Online | Dyqan Taxi

SmartBand Balanconi jeten tuaj .Monitoroni ciklin e gjumit, merrni njoftime per te kryer levizje, ndiqni djegjen e kalorive, meditimin e udhezuar dhe kryeni stervitje te frymemarrjes per menaxhimin e stresit. Edhe kur telefoni juaj nuk eshte i arritshem, beni dhe merrni telefonata me nje altoparlant dhe nje mikrofon te integruar, pergjigjuni mesazheve, kontrolloni rezultatet, luani muzike dhe me shume. Smart watch  eshte e pajtueshme me smartphone Android dhe iOS.

Smart Band Huawei A1

Smart Band Huawei A1 Dyqan Taxi

Regjistron aktivitetin tuaj sportiv
Kontrollon hapat
Monitoron kalorite e djegura
Perdorim i gjate
Merrni telefonata dhe mesazhe
Wireless & Bluetooth
Bluetooth : V4.2
Smartband me karikim deri ne 28 dite
Waterproof IP57

Bli Online ne  Dyqan Taksi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

,

Be the first to review “Smart Band Huawei A1 | Byzylyk Inteligjent”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Smart Bracelet Huawei dyqan Taxi Online

Smart Band Huawei A1 | Byzylyk Inteligjent